رالف نرتهم می رود به ثبت نام گی ها و ترنسجندرهای حفاظت لایحه که رهبران مذهبی ترس منجر به تبعیض

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم است که انتظار می رود به ثبت نام یک لایحه حمایت از همجنسگرا و تراجنسیتی مردم که بسیاری از رهبران مذهبی و ترس قرار داده خواهد شد نهادهای مبتنی بر ایمان در خطر جریمه و پرونده های حقوقی.

این قانون که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه رسانی دولت قانون حقوق بشر و عادلانه مسکن عمل به منع تبعیض بر اساس “گرایش جنسی” و “هویت جنسیتی” در مسکن و فضاهای عمومی. ویرجینیا سنا فرستاده نرتهم این قانون در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه با وجود مقاومت برخی از قانونگذاران و نهادهای مبتنی بر ایمان. دولت خانه نسخه از این لایحه همچنین انتظار می رود به تصویب مجلس سنا دولت در این هفته است. نرتهم احتمال ثبت آن در ماه مارس است.

نرتهم نشان داد در ماه ژانویه که او را به ثبت نام در این قانون به قانون است.

“برای چه مدت باید ما شده است و گفت که ما باید پایان تبعیض در محل کار [که] ما باید پایان تبعیض در مسکن [که] ما باید پایان تبعیض حتی در خانه های سالمندان?” نرتهم گفت: در یک رویداد به میزبانی گروه فعال برابری ویرجینیا. “چگونه بسیاری از سال را ما شده است صحبت کردن در مورد آن ؟ در حال حاضر ما می توانید اقدام این سال است.”

همجنسگرا و تراجنسیتی فعال گروه های جشن پیروزی تبدیل شد زمانی که ممکن است در سال 2019 دولت در انتخابات دموکرات ها به دست آورد کنترل هر دو مجلس مجلس قانونگذاری ویرجینیا.

“هیچ کس نباید مورد تبعیض به سادگی از آنجا که آنها چه کسانی هستند و یا چه کسی به آنها عشق” کمپین حقوق بشر رئیس جمهور Alphonso دیوید گفت: واشنگتن آزما , در بیانیه ای. “این روز را نداشته اند ممکن است بدون این سال و سال کار خستگی ناپذیر از طرفداران در سراسر کشورهای مشترک المنافع و یا رای دهندگان در ویرجینیا که پر سالن مجمع عمومی با طرفدار برابری قهرمانان که تحقق وعده های خود است.”

آزادی مذهبی طرفداران مخالف این لایحه به عنوان آن را از طریق مجلس نمایندگان و سنا دولت. ویکتوریا کاب رئیس بنیاد خانواده هشدار داد که بدون اصلاحات این لایحه را در نهادهای مبتنی بر ایمان آنها را وادار به انشعاب از خود را “عمیقا برگزار اعتقادات.” کاب گفت: هواداران یک Feb. 18 کنفرانس مطبوعاتی که مسیحی کالج ها مانند آزادی دانشگاه مسیحیت و نایب السلطنه دانشگاه خواهد بود مجبور به خانه گی و یا تغییر جنسیت, ارتباط جنسی, پایان یافت.

یک سخنگوی مسیحی اتحاد گروه دفاع از آزادی گفت: واشنگتن آزما که این قانون را “جامع تاثیر در زندگی از سازمان های مذهبی” از آنجا که آن را پوشش می دهد هر دو اشتغال و اماکن عمومی محل اقامت. در علاوه بر این به مسکن زوج های همجنسگرا کلیساها و مبتنی بر ایمان مدارس می تواند به چشم انداز صورت نیاز آنها را وادار به نصب gender-neutral حمام و اجازه می دهد کودکان برای شناسایی جنسیت خود را انتخاب کنید.

این لایحه شامل یک ماده برای نهادهای مذهبی به استخدام افراد در ایمان خود را به طور انحصاری است. که ارائه, اما نه به اندازه کافی برای محافظت از موسسات که نیاز است که کارکنان نه تنها متعلق به همان ایمان اما نیز نگه دارید و به همان اصول اساسی که ایمان گفت: جیم داود قانونی استاد در دانشگاه نایب السلطنه و منتقد ویرجینیا ارزش عمل می کنند.

داود در مقایسه با ابهام از حمایت نهادهای مذهبی به سال 1986 مورد مگوایر v. دانشگاه. در این صورتزن استاد درخواست یک کلام موقعیت در کالج یسوعیون دانشگاه شکایت کرد زمانی که مدرسه را استخدام نمی کنند او را به خاطر او برگزار pro-انتخاب نمایش ها. ویسکانسین قاضی علیه زن به خاطر او نمیخواستند به نقض متمم اول قانون اساسی با تحمیل “دولتی مجوز و پروانه از تصویب در یک مجموعه خاص از اعتقادات” چگونه Marquette تصمیم به اجرای اصول مذهب کاتولیک است.

داود گفت که واشنگتن آزما که موارد مشابه در ویرجینیا که بوجود می آیند اگر نهادهای مذهبی حاضر به استخدام و یا خانه گی, ارتباط جنسی, دلایل مذهبی می تواند فاجعه آمیز با تصویب لایحه.

“تحت آن شرایط را باید کارفرما و نه دولت فراخوانی عکس” داود گفت.

روز قبل از این لایحه به تصویب دولت سنا دلم. دیو LaRock ارائه اصلاحیه در دولت خانه که اجازه می دهد سازمان های مذهبی به نیاز است که به منظور اشتغال “همه کارکنان و یا متقاضیان اشتغال مطابق با اصول مذهبی از جمله سازمان است.” خانه رای دادند نه به آن را در نظر و سنا تصویب این لایحه بدون اصلاحات.

دلم. مارکوس سیمون castigated LaRock را متمم در طبقه سخنان و استدلال می کند که این لایحه در حال حاضر مذهبی معافیت برای افرادی که این متمم در نظر گرفته شده برای صدمه زدن به گی و نما مردم به دنبال اشتغال در سازمان های مذهبی.

“از آن می رود به کسی که شما را در زندگی خصوصی خود را, و آن را واقعا در نظر گرفته شده به روده لایحه” سیمون گفت.

سیمون نمی تواند نظر رسیده است.

LaRock گفت: واشنگتن آزما که او در ارائه متمم برای محافظت از سازمان های مذهبی از “هزینه های سنگین” است که آنها ممکن است در صورت یا از طریق جریمه و یا اقدام قانونی در مورد تبعیض شکایت. با توجه به این لایحه برای اولین بار مجرمین صورت $50,000 خوب است. جریمه بروید تا 100.000 دلار برای جرم پس از آن. در برخی موارد دادستان کل مجاز به دخالت از طرف شاکی. سازمان می توانید انتخاب کنید به درخواست تجدید نظر اتهامات تبعیض خواهد شد اما به احتمال زیاد صورت قابل توجهی هزینه های قانونی در این فرآیند است.

“یک قانون خوب قرار نیست کسی در آن موقعیت است. روشن است” LaRock گفت.

بسیاری از ایالت ها از جمله کانکتیکات و دلاور به علاوه منطقه کلمبیا مقررات حفاظت از نهادهای مذهبی شبیه به یکی از LaRock پیشنهادی با توجه به اتحاد و دفاع از آزادی است.

کاب قبلا هشدار داد حامیان در یک کنفرانس مطبوعاتی در ریچموند برگزار شد با دولت و رهبران مذهبی است که این لایحه را زبان می تواند تفسیر به تهدید آزادی مذهبی در یک از راه های مختلفی.

“ما نیاز به وضوح در این لایحه” او گفت:. “ما نیاز به وضوح به عنوان به که آنها در حال تلاش برای به طور خاص هدف قرار دهند. آن است که کسب و کار ؟ آن است که کلیساها است ؟ آن است که مدارس خصوصی ؟ زیرا در حال حاضر همه آنها را فرا گرفت به این لایحه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>