رالف ابراهیم به ترک کنگره گسترش خانه جمهوریخواه بازنشستگی صفوف

Rep. رالف ابراهیم اعلام کرد او می خواهد بازنشسته از کنگره که در اصطلاح به این نتیجه فقط پس از پایان سال, ساخت, پزشکی, دکتر و سابق دامپزشک آخرین خانه جمهوریخواه به ترک.

این اعلام بازنشستگی از ابراهیم 65 می آید پس از ناموفق 2019 فرمانداری پیشنهاد شده است. ابراهیم در سال گذشته به پایان رسید و سوم در انتخابات مقدماتی در پشت لیبریا جان ادم ادواردز و ثروتمند باتون روژ جمهوری خواه تاجر ادی Rispone. ادواردز را شکست داد Rispone در دور دوم انتخابات است.

پس از سال ها در زمینه های پزشکی, ابراهیم برنده جنوب لوئیزیانا خانه صندلی در سال 2014. او شده است یک کم از متحدان اصلی جمهوری خواه رهبری در اکثریت خود را برای اولین بار دو سال شرایط و با خانه تحت کنترل دموکراتیک از ژانویه 2019.

ابراهیم عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس که در آن او شده است قادر به تامین بودجه برای پروژه های کلید در Barksdale Air Force Base و فورت پووک. او همچنین خدمت در خانه کارگروه کشاورزی که در آن او به نوشتن مزرعه لایحه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در سال 2018 است.

اما این تغییر به کنترل دموکراتیک باعث شده است تا یک راه باریک از ابراهیم جمهوریخواه همکاران به آن واریز شده است. او خواهد بود که 23rd, خانه جمهوریخواه به ترک کنگره در اوایل سال 2021 بدون دیگری به دنبال کار.

ابراهیم خانه صندلی است به احتمال زیاد باقی می ماند در دست جمهوریخواه. مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 برنده این منطقه پوشش بیشتر از شمال شرقی و مرکزی بخش از لوئیزیانا 64%-34% بیش از رقیب دموکرات هیلاری کلینتون ، لوئیزیانا برگزار خواهد شد خانه اولیه انتخابات در نوامبر. 3 همان روز را به عنوان ریاست جمهوری. اگر نامزد دریافت بیش از 50 درصد از آراء انتخابات پارلمانی بین دو رای-اهل عمل برگزار خواهد شد و در دسامبر. 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>