این مرکز مجددا در مدرس دادگاه عالی آن ایستاده است که راجیو گاندی ترور مورد محکومین نمی توان مجموعه رایگان و بدون رضایت خود را و گفت: Tamil Nadu در کابینه توصیه برای خود زودرس آزادی را ‘صفر’ اثر است.

دهان و دندان ارسال شده بود در روز پنج شنبه اضافی وکیل عمومی (ASG) G Rajagopalan قبل از یک نیمکت از قضات R Subbiah و R Pongiappan در طول دادرسی دادخواست توسط Nalini یکی از هفت زندگی محکومین به دنبال اعلام بازداشت به عنوان غیر قانونی است.

Nalini منتقل شده است دادگاه رقیب که پس از تامیل نادو فرماندار شکست خورده بود به منظور آزادی او بر اساس سپتامبر 9, 2018, توصیه به دولت و کابینه او در بازداشت غیر قانونی.

مشخصه که شنیده استدلال از همه طرف محفوظ سفارشات خود را در دادخواست.

مخالفت با درخواست از Nalini این ASG ذکر شده در دیوان عالی کشور منظور و گفت: مگر او را به نام فرماندار آن بود بازداشت غیر قانونی.

او گفت: قطعنامه تصویب شده توسط دولت و شورای وزیران بود و نه یک سفارش (به صورت آزاد).

با اشاره به دادخواهی قبل توسط Nalini در دیوان عالی کشور گفت: سپس این سوال مطرح شد که آیا دولت قدرت برای آزادی محکومین بدون رضایت و یا مشاوره از دولت مرکزی تحت CrPC مقررات.

راس دادگاه برگزار شده بود که این مرکز رضایت یا موافقت لازم بود چرا که این پرونده مورد بررسی قرار گرفت توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI), Rajagopalan گفت.

“دولت مرکزی را رد کرده بود برای آزادی این محکومین. علاوه بر این همانطور که در دیوان عالی کشور دستور, زندگی, جمله به معنی حبس تا مرگ,” او گفت:.

دخالت نیمکت خواسته ASG پس از آن چه خواهد بود که اثر برای دولت تصمیم توصیه زودرس انتشار هفت محکومین (طبق ماده 161 قانون اساسی) است که انتظار قبل از فرماندار.

به این مرکز مشاوره گفت: این اثر از قطعنامه تصویب شده توسط کابینه صفر بود.

در مقابله با آن استشهاد ظ اوایل این ماه در این مرکز گفت: “تامیل نادو فرماندار دارای اختیار و تحت قدرت اعطا شده توسط قانون اساسی برای تصمیم گیری در انتظار رحمت درخواست از Perarivalan دیگر زندگی محکوم و در مورد.

دولت دادستان عمومی یک Natarajan در استدلال خود را در روز پنج شنبه ارائه شده است که برخی از جرائم ارتکابی توسط متهم تحت مرکزی عمل می کنند و از این رو به منظور تخفیف و یا بخشش دولت به دریافت اجازه از دولت مرکزی است.

کابینه تصویب یک قطعنامه درخواست فرماندار برای آزادی تمام هفت مجرم. آن را تنها می تواند توصیه و یا درخواست فرماندار برای خود در نظر انتشار و نمی تواند تقاضا و یا از او بخواهید تا آنها را آزاد گفت: با اضافه کردن آن را برای فرماندار به تصمیم می گیرید.

مگر اینکه منظور تصویب شد وجود نداشت و سوال از بازداشت غیر قانونی Nalini او اضافه شده است.

Radhakrishnan, مشاوره برای Nalini, مخالفت قطعنامه تصویب شده توسط شورای وزیران شد الزام آور فرماندار.

پس از کابینه توصیه فرماندار در تاریخ 9 سپتامبر سال 2018 به انتشار درخواست سفارش به اثر باید صادر شده و روز بعد خود را با دولت او نگهداری می شود.

طبق حکم دیوان عالی کشور در Maru قوچ مورد امضای فرماندار بود لازم نیست برای هدف از انتشار این درخواست او ادعا کرد.

تمام هفت محکوم شدند ویژه TADA دادگاه برای نقش خود را در ترور نخست وزیر سابق راجیو گاندی در تاریخ 21 مه سال 1991 توسط یک LTTE بمب گذار انتحاری در یک تجمع انتخاباتی در نزدیکی Sriperumbudur.

آنها به مرگ محکوم شدند اما بعد از آن تبدیل به حبس ابد.

علاوه بر Nalini دیگر زندگی مجرم هستند شوهرش Murugan A G Perarivalan, Santhan, Jayakumar, Ravichandran و رابرت Pyas.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im