سوپراستار Rajinikanth روز چهارشنبه انداخت وزن خود را پشت سر ستیز تابعیت متمم قانون و تأکید کرد که این قانون را نمی مطرح هر گونه تهدید به مسلمانان در حالی که پشتوانه ملی ثبت احوال ورزش به عنوان “بسیار ضروری است.”

در اولین واکنش پس از اصلاح قانون شهروندی و در سراسر کشور تظاهرات علیه آن بالا بازیگر نقش اول مرد نیز به دنبال برطرف کردن سوء ظن در مورد ملی ثبت نام از شهروندان گفت: دولت بود و در عین حال به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد آن.

در کا به 69 سال بازیگر تعجب که چگونه مسلمانان که تصمیم به اقامت در هند پس از تجزيه خواهد بود به خارج از کشور فرستاده.

در حالی که یک تکه از جمعیت مسلمانان را انتخاب و پاکستان و دیگر تصمیم به ادامه زندگی و مرگ در هند پس از آن بود که قوم خود را از تولد “janma bhoomi” و آنها را از تمام حقوق خود در کشور او اظهار داشت.

“ترساندن ایجاد شده است که اگر این کا تهدیدی برای مسلمانان است.

چگونه است که آن را یک تهدید برای مسلمانان ؟ کا است که هیچ تهدیدی برای مسلمانان, اگر آنها با مشکل (با توجه به قانون) من اولین کسی باشید که برای بالا بردن صدای آنها را” او به خبرنگاران گفت: اینجا.

قابل توجه این بازیگر است که انتظار می رود به تاخت و تاز کردن به سیاست گرفته است ایستاده بر خلاف که از دوستان خود و Kairali Needhi Maiam رئیس Kamal Haasan که قاطعانه مخالف کا.

MNM در میان احزاب که ثبت دادخواست در برابر تابعیت اصلاح قانون در راس دادگاه.

Rajinikanth که به احتمال زیاد به شناور خود پیش از انتخابات مجلس در سال آینده نیز اشاره کرد که دولت مرکزی مطمئن است که مردم هند را بدون مشکل با توجه به تابعیت متمم قانون.

دولت گفته است که هیچ شهروند خود را از دست شهروندی و قانون تنها در مورد اهدای شهروندی به کسانی که از ما کشورهای همسایه به او اشاره کرد.

خواسته در کا نیست اعطای تابعیت به سریلانکا تاميل در هند گفت: در تامیل پناهنده شده اند که در اینجا برای حدود سه دهه باید با توجه به تابعیت دوگانه است.

“تامیل پناهندگان که در اینجا باید قطعا با توجه تابعیت دوگانه” او گفت: انعکاس موضع حاکم AIADMK دولت است.

این DMK اپوزیسیون اصلی در تامیل نادو بوده است با استناد به عدم شمول تامیل سری لانکا پناهندگان به عنوان یکی از دلایل مخالفت خود را با کا.

وی از سوی مامورین که برخی از احزاب سیاسی بودند تحریک مردم علیه کا برای منافع خودخواهانه خود او هم مقصر رهبران مذهبی برای حمایت از تظاهرات در برابر قانون و لقب آن “بسیار اشتباه است.”

هشدار دانش آموزان در برابر شرکت در تظاهرات او خواست آنها را به فکر می کنم و درخواست مشاوره از اساتید و بزرگان قبل از شرکت کننده از احزاب سیاسی ممکن است سعی کنید به “از آنها استفاده کنید.”

در صورت پلیس بایگانی فیرث در برابر دانش آموزان (اگر آنها در تظاهرات و در صورت هر گونه اتفاقات غیر قانونی در این ارتباط) خود را در آینده ممکن است تحت تاثیر قرار است که نیاز به در نظر داشت, او گفت:.

پشتوانه ملی ثبت احوال ورزش گفت: درایو است “بسیار ضروری است” و اضافه کرد که بسیار مهم بود و این کنگره به رهبری دولت نیز آن را انجام داده در گذشته است.

تصریح می کند که NPR روند باید گرفته شود تا او پرسید که آیا آن را نمی باید معین شود که ساکنان هند شد که نمی شد.

ملی ثبت نام از شهروندان گفت: “آن است که اجرا نشده است و آنها (مرکز) در حال فکر کردن در مورد آن; خطوط آن شناخته خواهد شد زمانی که آنها می آیند تا با یک پیش نویس (چارچوب) برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی