یک روز پیش از مهلت تعیین شده توسط راجستان مجمع سخنران CP جوشی برای 19 شورشی کنگره MLAs به فایل توضیح خود را در حزب به دنبال رد صلاحیت خود آنها از جمله معاون سابق وزیر Sachin خلبان نزدیک دادگاه عالی. آنها درخواست دادگاه برای سرکوب توجه به آنها فرستاده شده توسط جوشی.

این توسعه اتفاق افتاده است و حتی به عنوان نقل مکان کرد و کنگره برای جلب رضایت خلبان و او را به بازگشت به برابر شده است.

کنگره رئیس شلاق ماهش جوشی تا به حال ذکر شده در بند 2 (1) (a) از دهمین برنامه از قانون اساسی در شکایت خود خواستار رد صلاحیت شورشی MLAs. سخنران گفته بود BusinessLine روز چهارشنبه که او را به یک تصمیم در مورد شکایت در روز جمعه پس از در نظر گرفتن یک نگاه در شکایت است.

اولویت در دسترس

منابع در راجستان کنگره گفت: رد صلاحیت 19 MLAs ممکن است به عنوان وجود دارد تعدادی از دیوان عالی کشور احکام که قدرت بلندگو به چنین اقدامی. کنگره با این طرح این است که اگر 19 MLAs دریافت صلاحیت قدرت مجلس را به 181 و اکثریت برای حفظ قدرت خواهد بود و کاهش به 91 کرسی از حال حاضر 101. کنگره فکر می کند که می توانید آن را به راحتی در قدرت باقی می ماند در چنین سناریویی با کمک مستقل MLAs CPI(M) RLD و Bharatiya قبیله ای ،

در ضمن کنگره رهبر Kapil Sibal روز پنجشنبه گفت که خلبان می تواند فکر می کنم از ghar wapsi (رفتن به کنگره). “False شایعات گسترش به بدگویی. خلبان: “من از پیوستن به بی جی پی’ من حدس می زنم سپس قانونگذاران در یک هتل در Manesar صرفا یک تعطیلات در هاریانا منطقه راحتی تحت BJP را چشم ناظر. آنچه در مورد ‘ghar wapsi‘,” Sibal خواسته در توییتر.

کنگره معتقد است که خلبان تلاش موفق نبود که او به اندازه کافی از حمایت بی جی پی و برخی از MLAS نه با طرح خود را به سرنگون کردن این Ashok Gehlot دولت است. یک رهبر حزب از راجستان گفت: خلبان یک “بیگانه” تگ و آن را نمی خواهد بود آسان برای او به ادعای پست بالا در دولت است. “حتی BJP نمی خواهد خوشحال می شود او را وزیر حتی اگر او می شود 30 کنگره MLAs به عنوان او ادعا کرد” رهبر اضافه شده است. کنگره معتقد است که بی جی پی که پشتوانه خلبان قانونی مبارزه با بلندگو Joshi.

کنگره رهبران KC Venugopal, Avinash پند و Randeep سینگ Surjewala تا به حال آشکارا خواست خلبان به ترمیم در راه او و بازگشت به برابر شده است. یکی از رهبران ارشد احمد پاتل نیز رسیده به خلبان و همچنین راهول گاندی و AICC دبیر پریانکا گاندی Vadra.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de