معاون سابق وزیر راجستان Sachin خلبان و MLAs در جناح خود را رو کردند روز سه شنبه به عنوان سخنران CP Joshi عمل معوق در گروه های شورشی تا جولای 24, بر درخواست از راجستان دادگاه عالی. کنگره شروع به آماده شدن برای رای اعتماد پس از دیدار از آن قوه مقننه حزب و کابینه به ریاست وزیر Ashok Gehlot.

Gehlot ادامه سخنرانی دراز وشدیداللحن خود در مبارکه و گفت: تلاش برای سرنگونی دولت او موفق نخواهد شد. او مطمئن است که کنگره دولت را تکمیل مدت است. “دولت در حال مبارزه با کروناویروس بحران و در همان زمان یک رهبر بود که دولت و کنگره رئیس جمهور و برخی دیگر از MLAs در تبانی با BJP شد جوجه ریزی یک توطئه برای سرنگونی آن را,” او گفت: پرداختن به حزب قانونگذاران. “این غیر قابل تحمل است و زمینه صادر کند. کسانی که خیانت به حزب نمی خواهد بود قادر به نشان دادن چهره خود را در,” او اضافه شده است.

کنگره رئیس شلاق ماهش جوشی در بیانیه ای گفت: پس از این جلسه که قانونگذاران کنگره در حال شرکت در مبارزه برای نجات دولت است. “مبارزه ادامه خواهد داد تا پیروزی حقیقت ادعای او اضافه کرد که دولت قوی و با ثبات ادامه خواهد داد و برای خدمت به مردم از دولت برای پنج سال. حقیقت پیروز خواهد شد و دولت پیروز خواهد شد در هر شرایطی,” او گفت:. AICC رهبران Avinash Pande, عتیقه Venugopal, Ajay Maken, Randeep Surjewala و ویوک Bansal نیز در جلسه حضور داشتند.

در ضمن راجستان دادگاه عالی روز سه شنبه درخواست مجمع قانونگذاری بلندگو به تاخیر عمل در رد صلاحیت اعلامیه تا جمعه به عنوان آن خواهد شد مناسب سفارشات در حکم درخواست ثبت شده توسط Sachin خلبان و 18 مخالف قانون گذاران در آن روز سخنران مشاور گفت. استدلال شنیده می شد و تکمیل شده در روز سه شنبه.

نوشته شده استدلال

همه احزاب خواسته شده است خود را به فایل نوشته شده و استدلال روز جمعه.

“دادگاه در حال حاضر عبور مناسب سفارشات در جولای 24. بلندگو نیز درخواست به تاخیر عمل در اعلامیه تا جمعه” وکیل برای سخنران گفت. دادگاه همچنین اجازه استفاده از دو احزاب دیگر را شامل می شود به عنوان پاسخ دهندگان در روز سه شنبه. “این روشن خواهد شد و در جولای 24, آیا دادگاه مدعی نهایی سفارش و یا موقت سفارش” وکیل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی