در تلاش برای تشویق صنعتگران و کارگران ریسندگی و بافندگان کسب یک زندگی بهتر از Khadi لباس و لوازم جانبی در راجستان دولت است که به دنبال به کراوات تا سیستم عامل آنلاین برای برندسازی و بازاریابی از Khadi و تولید بیشتر اشتغال در چمن-root سطح.

دولت نیز افزایش یافته است گردان صندوق Khadi ارتقاء از ₹3 کرور به ₹10 کرور در حالی که به نظر می رسد به reachout به چمن-root سطح و تشویق ریسندگی و صنعتگران.

“در یک زمان زمانی که اشتغال در روستاها در حال کاهش است و تعداد بافندگان و ریسندگی در حال کاهش است به طور مداوم. دولت سعی خواهد کرد و حمایت از طرح هایی که به ترویج اشتغال و افزایش تعداد بافندگان. باید تلاش ما است که نسل جدید متصل شود با Khadi,” راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت: پرداختن به یک یک دو روز همایش بین المللی جهانی شدن از Khadi در روز پنج شنبه.

حضور در این کنفرانس جو سالتر, عضو, غیر-عضو هیئت اجرایی از Khadi CIC لندن اظهار داشت: “مردم اغلب می خواهند بدانند که آماده لباس می پوشند. تلاش ما این است که به ترویج کسانی که Khadi لباس.” رئیس جمهوری همچنین افتتاح سایت Khadi CIC لندن است.

“تلاش ما این است برای رسیدن به در چمن-root سطح و تشویق ریسندگی و صنعتگران. ایجاد تغییر و تحول کهربا Charkha تولید هشت رشته برای تولید حداکثر با حداقل تلاش را نسبت به یک رشته سنتی Charkha. تحت مدیریت کمک های توسعه ای (MDA) طرح سازمان که ترویج ریسندگی صنعتگران و کارگران خواهد شد پاداش با مزایای اضافی.” گفت: Subodh Agrawal اضافی دبیر کل (صنایع) دولت راجستان.

این جهانی دیدار با هدف ایجاد علاقه در میان نسل جدید نسبت به Khadi و پارچه آن هویت جدید. Gehlot مطمئن باشید که هر چه پیشنهادات آمده از دو روز کنفرانس “دولت را هر تلاش برای پیاده سازی آنها را.”

او همچنین اطلاع داد که به ترویج Khadi و Khadi موسسات دولت دولت تصمیم گرفته است به ارائه 50 درصد تخفیف در Khadi لباس در راجستان است که نشان داده شده است نتایج دلگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی