‘راجستان عنوان برای بحران قانون اساسی’

راجستان است که در مواجهه با یک بحران قانون اساسی و تصمیم به جلوگیری از آن را از چپ به cognisance دیوان عالی کشور گفت: دولت و مجلس سخنران CP Joshi روز چهارشنبه اعلام کرد تصمیم خود را برای به چالش کشیدن راجستان بالا تصمیم دادگاه درخواست او را برای به تاخیر انداختن روند رد صلاحیت 19 شورشی MLAs از جمله معاون سابق وزیر Sachin خلبان.

کنگره نیز گریه ناپاک بر اجرای مدیریت جهادی در وزیر Ashok Gehlot برادر Agrasen Gehlot محل اقامت در جوداپور در ارتباط با اتهام کود اومدی. آن را متهم به بی جی پی از بازی خرده سیاست به عنوان برنامه های خود را برای سرنگونی Gehlot دولت موفق نبود.

شانس فوری شنوایی در بلندگو درخواست کاهش به دادگاه راس رجیستری تا 3 ساعت نمی تواند اطلاع وکیل Sunil Fernandes, مشاوره برای Joshi, در مورد ترخیص کالا از درخواست فوری شنیدن یک نیمکت. یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde بعد گفت: کنگره و رهبر ارشد, مدافع, Kapil Sibal بود که ظاهر می شود در موضوع دیگری به مسئله فوری مثال قبل از دادگاه راس رجیستری. Sibal را مطرح کرده و این موضوع را از داشتن یک مکانیزم در دادگاه عالی به صورت فوری به ذکر و لیست دادخواست مانند یکی ظ توسط بلندگو.

 

جوشی را به چالش کشیده است راجستان بالا دادگاه جولای 21 نظم است که گفت: صدور حکم درخواست ثبت شده توسط 19 MLAs چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه را تلفظ خواهد شد در تاریخ 24 ژوئیه و از او خواست تا تسلیم رد صلاحیت رسیدگی تا پس از آن. مجموعه مقالات تحت دهم برنامه (که معاملات با رد صلاحیت نمایندگان مجلس) قبل از بلندگو در حال رسیدگی به قوه مقننه و به این ترتیب نمی توان با دخالت همانطور که بارها و بارها برگزار شده توسط این دادگاه به عنوان پیش بینی شده در ماده 212 به عنوان خوانده شده با پارا 6(2) از دهم برنامه درخواست گفت.

پرداختن به خبرنگاران Joshi گفت: او پذیرفته شده جهت از دادگاه عالی. “اما این بدان معنا نیست که یک دموکرات موسسه می تواند دست درازی در عملکرد دیگری دموکراتیک نهاد. است که چرا من وکیل به پرونده ویژه را ترک دادخواست در دیوان عالی کشور است. این به این معنی است که ما می رویم برای یک بحران قانون اساسی.

نقش بلندگو

“نقش و اقتدار مجلس است که به خوبی تعریف شده در قانون اساسی است. بنابراین در صورتی که قدرت می شود دور این بدان معناست که وجود دارد تلاش برای کاهش یا تضعیف اقتدار که. آن را تهدیدی برای دموکراسی پارلمانی. بنابراین برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی, من فکر کردم من باید یک فایل SLP در دیوان عالی کشور” Joshi گفت.

او اضافه کرد که آن یک سوال از افتخار از دفتر نه یک فرد. او امیدوار است که دادگاه راس را به یک تعریف روشن از نقش با رعایت قانون اساسی.

اد حملات

اظهار نظر در اد حملات کنگره ارتباطات مسئول Randeep سینگ Surjewala که کمپینگ در جیپور به عنوان یک فرستاده از بالا فرمان را متهم کرد که نخست وزیر نارندرا ایجاد کرده است یک حمله راج در کشور اما کنگره نمی تواند ترس. “زمانی که مودی-جی و دولت او را تاکتیک شکست خورده و مردم و MLAs راجستان نمی افتد طعمه به BJP را توطئه یک خشم مرکز و ساعت مودی-جی شروع به انجام حملات در سانتی متر Gehlot را برادر بزرگتر محل اقامت” او گفت:. “تقصیر او است که فقط او برادر بزرگتر از CM Ashok Gehlot. او نه در سیاست و نه او هر گونه نگرانی با سیاست است. اما ED انجام حملات تحت امنیت CRPF و BSF,” Surjewala اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im