راجستان دولت هدایت خصوصی مشروب شرکت ها برای ساخت دست عفونی

به عنوان بسیاری به عنوان نه مشروب کارخانه در سراسر هفت منطقه راجستان خواهد شد مورد استفاده برای تولید دست عفونی برای مبارزه با کروناویروس از بیشتر گسترش در دولت جدید هند اکسپرس گزارش شده است.

به تازگی راجستان شاهد افزایش تعداد coronavirus موارد و کمبود دست عفونی در بازار از آنجا که دولت تصمیم گرفته است برای تولید عفونی خود را در آن.

دولت به رهبری وزیر Ashok Gehlot است به کارگردانی چهار شرکت های خصوصی همراه با 5 تولید واحدهای دولتی گنگانگر کارخانه قند برای شروع تولید. مجوز صادر شده است به همه آنها برای این منظور طبق گزارش گزارش.

با توجه به سفارش صادر شده توسط دولت در بخش امور مالی ذکر شده در New Indian Express, گزارش, پنج, مشروب واحدهای تولیدی ایالت راجستان گنگانگر شکر آسیاب شده اند و دستور به شروع تولید از دست عفونی در Jhotwara (جیپور), Mandore (Jodhpur), Kota Udaipur و هنمانگڑھ.

در ضمن چهار شرکت خصوصی در الوار و جیپور مناطق نیز مجوز صادر شده برای تولید عفونی.

بر اساس این گزارش عفونی خواهد شد که تهیه شده از این واحد توزیع خواهد شد به صورت رایگان در میان مقامات دولتی و پلیس و دیگر خدمات ملکی. بقیه می تواند سود آن را در یک اعطایی قیمت.

دولت گرفته است اقدامی برای جلوگیری از سیاه بازاریابی عفونی در دولت است.

صدور مجوز روند آغاز شده در روز دوشنبه. این تیم از گروه پزشکی است که با دادن مجوز پس از بازرسی کامل از واحد است.

با توجه به Manish Kumar, معاون رئیس جمهور از تبلیغات Agro Industries Ltd. Ringus ذکر شده در گزارش های ضد عفونی کننده و تولید شروع خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان واحدهای خصوصی دریافت دستورالعمل از بخش غیر مستقیم.

نهاد های بین المللی توصیه می شود تمام کشورها برای استفاده از عفونی است که 75 درصد از محتوای الکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>