راجستان بحران: کنگره خواسته های اتحادیه وزیر Gajendra Shekhawat استعفای

این راجستان بحران تبدیل شده به یک جنگ سیاسی بین کنگره و بی جی پی به کنگره خواستار استعفای وزیر اتحادیه Gajendra سینگ Shekhawat در روز یکشنبه. این Ashok Gehlot دولت نیز آغاز شده و تلاش برای تشکیل یک مختصر جلسه مجلس که رای اعتماد است به احتمال زیاد به دنبال کنگره-رهبری دولت است.

در گفتگو با خبرنگاران در جیپور ارشد حزب رهبر و سخنگوی آجی Maken گفت Shekhawat باید ترک در زمینه های اخلاقی برای خود ادعا مداخلات به سرنگون کردن این Gehlot دولت است. “اگر اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat ادعا آن است که صدای او و مرجع در این کلیپ صوتی است که برخی دیگر Gajendra سینگ پس چرا او می ترسم از صدای او نمونه” Maken پرسید.

 

Maken گفت: پلیس در هاریانا و دهلی نو در حال حفاظت از شورشی MLAs مستقر در رفت و آمد مکرر در نزدیکی Manesar و مرکز تهدید مخالفان به نام CBI. “اگر BJP هیچ نقشی در آن چرا MLAs در زمان پناهگاه در پارتی-حکومت Haryana,” Maken پرسید.

در ضمن Gehlot ملاقات راجستان فرماندار Kalraj Mishra با نشانه ای که جلسه مارس برگزار خواهد شد به زودی. “تصمیم گیری در مورد زمان و چگونگی طبقه آزمون اتفاق خواهد افتاد آن است که گرفته می شود توسط وزیر و دولت است. آن است سانتیمتر اختیار به حرکت رو به جلو هنگامی که مورد نیاز است و اگر آن مورد نیاز است” Maken اضافه شده است.

 

این راجستان دادگاه عالی داده بود شورشی MLAs زمان تا روز شنبه به فایل خود را در پاسخ به اخطار صادر شده توسط سخنران CP Joshi. کنگره نشان می دهد که شورشیان در بیشتر خوش آمدید به حزب. این حزب تا به حال تعلیق دو ارشد MLAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im