راه آهن زمین سازمان آغاز فرایند برای توسعه مجدد بوج ایستگاه

راه آهن زمین توسعه خودگردان (RLDA) تا آغاز فرایند برای توسعه مجدد بوج ایستگاه راه آهن در Kutch, Gujarat.

آن دعوت کرده است یک درخواست برای پیشنهاد (RFP) انتخاب مشاور برای تهیه پیش نویس گزارش پروژه (DPR) برای این پروژه که گرفته خواهد شد تا تحت عمومی و خصوصی مشارکت مدل (PPP).

هزینه تهیه شمالی برآورد شده در Rs 74.93 لاخ.

مشاور خواهد بود مسئول برای انجام یک مطالعه امکان سنجی دقیق و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی مهندسی و تهیه دقیق گزارش پروژه برای توسعه ایستگاه.

آخرین تاریخ درخواست خود را به شرکت در روند مناقصه 12 اوت سال 2020 است.

این پروژه شامل ارتقاء ساختمان ایستگاه نگه داشتن در ذهن مسافر تجربه از جمله ارائه فضای کافی برای صف در رزرو شمارنده و محل اجتماع سالن و برنامه ریزی بزرگتر گردش مناطق.

آن را نیز باید فرودگاه-مانند افزایش امکانات از جمله مدرن, اتاق انتظار, پارکینگ, بهتر, توالت, امکانات مسافری رزرو دوستانه دفاتر و طرح های سبز مانند جمع آوری آب باران و باغ های عمودی.

منابع گفت: ایده خوبی توسعه بود به monetise اضافی زمین منابع موجود با راه آهن. با زیبایی چشمگیر معماری و پاک کردن سیستم عامل راه آهن در حال برنامه ریزی برای ارائه به مسافران یک سفر جدید را تجربه کنند.

“بوج ایستگاه راه آهن یکی از 62 ایستگاه راه آهن است که ما redeveloping به منظور افزایش مسافر تجربه با ارائه امکانات مدرن” Ved Parkash Dudeja معاون رئیس راه آهن زمین سازمان توسعه گفت.

این ایستگاه در سراسر کشور گسترش خواهد دوباره طراحی و توسعه توسط RLDA در امتداد خطوط از خود پایدار PPP در همکاری با مرکز شهر هوشمند پروژه ها. خوبی توسعه از احمدآباد ایستگاه راه آهن را نیز گرفته شود تا در موعد مقرر از زمان.

به غیر از re-توسعه ایستگاه راه آهن ساختمان RLDA را نیز تسهیل تجاری و توسعه و فراگیر تمام زمین-استفاده از دسته بندی از جمله مسکونی, تجاری, سازمانی, انبارداری هتل ها و بیمارستان ها. این خواهد آمد تا در راه آهن زمین و در redeveloped ساختمان ایستگاه راه آهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net