راهول گاندی خواستار PM مودی به شدت افزایش می دهد’ Covid-19 تست; به کمک به کارگران مهاجر

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی خواست نارندرا نخست وزیر بلافاصله به تقویت شبکه امنیت اجتماعی و “به طور چشمگیری افزایش” تعداد آزمون برای مبارزه با Covid-19. ابراز همبستگی با نخست وزیر گفت: حزب کنگره و آن را کارگران انجام می دهند خود را “نهایت” برای همکاری با گام های دولت برای مبارزه با شیوع کروناویروس در هند.

مشکوک است که دولت در نهایت گسترش خود در سه هفته مستند و حتی بیشتر او گفت: این مهم است به درک که هند شرایط منحصر به فرد هستند. “ما خواهد شد مورد نیاز برای مراحل مختلف از دیگر کشورهای بزرگ که در زیر کل یک مستند استراتژی است. تعداد زیادی از مردم فقیر در هند که وابسته به یک درآمد روزانه است که به سادگی بیش از حد بزرگ برای ما به طور یک جانبه به تعطیل کردن همه فعالیت های اقتصادی است. عواقب کامل اقتصادی shutdown را فاجعه تقویت مرگ و میر ناشی از Covid-19 ویروس,” او گفت: در این نامه است.

از او پرسید: این مرکز در نظر ظریف رویکرد است که طول می کشد واقعیت پیچیده از مردم به در نظر گرفتن. “اولویت ما باید برای محافظت و جداسازی افراد مسن و آسیب پذیر از ویروس و به وضوح و به شدت از برقراری ارتباط و به خطرات ناشی از نزدیکی به افراد مسن” او گفت:.

تعطیل از موتور اقتصادی

“میلیون ها نفر از هند سالمندان در روستاها زندگی می کنند. کامل و مستند و در نتیجه خاموش شدن اقتصادی ما موتور را تقریبا به طور قطع اطمینان حاصل شود که میلیون ها نفر از جوانان بیکار عجله بازگشت به روستاهای خود افزایش خطر آلوده کردن پدر و مادر خود و جمعيت سالمندان زندگی می کنند وجود دارد. این خواهد شد در نتیجه فاجعه بار از دست دادن زندگی” در این نامه گفت.

“ما باید فورا تقویت شبکه امنیت اجتماعی و استفاده از هر منبع عمومی ما به حمایت و پناه این کار ضعیف است. جمعیت بزرگ مراکز نیاز به بزرگ اختصاص داده شده بيمارستان با هزار تخت و هواکش. این مهم است که ما شروع به راه اندازی این سازه و ساخت تجهیزات است که مورد نیاز خواهد بود به عنوان سریع به عنوان مثل انسان ممکن است. در همان زمان ما نیاز به به طور چشمگیری افزایش تعداد تست هایی که ما انجام برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از گسترش ویروس و شامل آن” او خواستار است.

کارگران مهاجر

او خواست این مرکز برای کمک به کارگران مهاجر که در حال راه رفتن به خانه های خود را با پیدا کردن پناهگاه و ارائه آنها را با پول به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را برای کمک به آنها جزر و مد در طول چند ماه آینده. “این مهم است که ما در راه اندازی یک دیوار دفاعی در اطراف ما کلید مالی و استراتژیک موسسات برای محافظت از آنها را از موج شوک که موظف است به عنوان واقعی تاثیر این ویروس و اقتصادی ما خاموش بازدید ما چند هفته از هم اکنون. ما اقتصاد غیررسمی و بسیار زیاد در شبکه های کوچک و متوسط کسب و کار و کشاورزان در حال رفتن به حیاتی به هر گونه تلاش بازسازی. بسیار مهم است که ما آنها را درگیر در یک مکالمه ساخت اعتماد به نفس خود را و محافظت از منافع خود با درست و به موقع عمل” در این نامه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>