راضی, Anurag Thakur قفل شاخ بیش از ساخت لیست بالای 50 defaulters عمومی

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی شکایت روز دوشنبه که اسپیکر Om Birla حال حاضر او اجازه پرسیدن یک سوال تکمیلی در بزرگترین 50 defaulters در کشور است. بی جی پی به گفته نهرو قلمه فکر می کند او بالاتر از دیگر نمایندگان مجلس در قد و قامت و رد نماید.

‘پاسخ’

در گفتگو با خبرنگاران پس از ساعت سوال در مجلس گاندی گفته است که مجلس روش و حق هر عضو تنها برای پرسیدن سوالات تکمیلی. “امروز من یک سوال پرسیدم. این وزیر نمی پاسخ به سوال من. سوال من این بود که چگونه بسیاری از مردم چه در حال 50 بزرگترین defaulters در هند. وزیر جواب نداد سوال من بود و من کاملا صدمه دیده است به دلیل آن است که وظیفه بلندگو برای محافظت از حق من به صحبت می کنند و آن را وظیفه خود را به من اجازه می دهد برای پرسیدن یک سوال تکمیلی و من مجاز به پرسیدن یک سوال تکمیلی. این است که گرفتن حق من به عنوان یک عضو از مجلس و این عادلانه نیست. آن را به طور کامل غیر منصفانه” او گفت:.

او را مورد سوال مرکز “سکوت” در defaulters. “در حال حاضر این سوال مطرح می شود که چرا دولت تا ترس از نامگذاری آن 50 عمدی defaulters. ما می دانیم که اقتصاد در حال حرکت است به جلو. 50 نفر به سرقت رفته هند پول آنها عمدی defaulters. نخست وزیر گفت که او در حال رفتن برای اقدام علیه این افراد است. چرا آنها را با قرار دادن نام بر روی میز و من شده اند هشدار این کشور است که با وضعیت فعلی بانک ها وضعیت کنونی اقتصادی همراه با کرونا ویروس است که منجر به یک فاجعه است و من از تکرار آن در حفظ و تکرار آن من معذرت می گویند که اقدامات مانند این کمک نمی,” او گفت:.

تاریخ و وزیر دارایی Anurag سینگ Thakur مقابله sarcastically که “او (راهول گاندی) فکر می کردم که وزیر دارایی Nirmala Sithraman به سوالات خود پاسخ. اما او باید به یاد داشته باشید که از یک روز طول 17 Lok سبها کردم با پاسخ دادن به سوالات در هر دو خانه. برخی از مردم هنوز به یاد بیاورید که من MoS سرمایه گذاری,” او گفت:.

“ثانیا زمانی که ساعت سوال شد چگونه می توانید عضو بپرسید تکمیلی? او می خواست ساعت سوال به ادامه حتی پس از زمان برنامه ریزی شده. او در زمان سه دقیقه به سوال اما شروع این استدلال حتی قبل از پاسخ. قصد او این بود فقط ایجاد هیاهو به اطلاعات در حال حاضر در حوزه عمومی” Thakur اضافه شده است.

در دامنه’

با توجه به Thakur او پرسید: حدود 50 عمدی defaulters در کف خانه اما هنگامی که او آمد از خانه این تعداد رسید به 500. او باید بدانند که اطلاعات در مورد هر گونه عمدی باقی با وام بیش از ₹ 25 lakhs و رو کت و شلوار آنلاین در دسترس است در حوزه عمومی است. با توجه به باقی عاقلانه جزئیات بازیافت مبلغ وام RBI اطلاع داده است که اطلاعات در این زمینه است و نه حفظ آن است.

زودتر گاندی گفت: در Lok سبها که اقتصاد کشور در حال عبور از یک دوره دشوار است. “سیستم بانکی با آن مواجه است مشکلات بانکی و عدم است و بسیاری از بانک ها در حال رفتن به شکست است. یکی از دلایل اصلی شکست از بانک, سرقت از بانک پول توسط تعداد زیادی از مردم است. نخست وزیر گفته بود کسانی که به سرقت رفته اند پول خواهد بود به ارمغان آورد ، اما من نمی کردم و جواب سوال ساده است,” او گفت:.

در پاسخ به این سوال junior وزیر دارایی گفت: این مرکز به بررسی کیفیت دارایی بانک ها و عملکرد بانک ها بهبود یافته است تا حد زیادی با توجه به اقدامات انجام شده توسط دولت است. “لیست تمام بانک defaulters بالا ₹25 لاخ وام در دسترس است در وب سایت مرکز اطلاعات کمیسیون. من لیست و اگر صندلی اجازه می دهد تا من آماده هستم به جدول آن را در خانه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de