Rachel Maddow مصاحبه با مریم تهمت با چنگک جمع کردن در بزرگترین مخاطبان در نمایش تاریخچه

Rachel Maddow مصاحبه با مریم تهمت با تمرکز بر او بگویید همه کتاب در مورد رئیس جمهور تهمت آورده بیشتر بینندگان از هر قسمت از خود نشان می دهد.

پنجشنبه شب نشان می دهد در MSNBC جذب 5.23 میلیون بیننده به گزارش خبرنگار هالیوود. قبلی بالا برای یک قسمت از این Rachel Maddow نشان می دهد زمانی بود که Maddow مصاحبه با لو Parnas یک متهم دانشیار رئیس جمهور تهمت وکیل رودی جولیانی جذب 4.47 میلیون بیننده در ماه ژانویه در طول استیضاح مبارزه است.

این شبکه همچنین گفت: پنج شنبه شب قسمت از Maddow را نشان می دهد بالاترين امتياز را به طور منظم برنامه ریزی شده نشان می دهد در شبکه ،

مریم تهمت پیوست Maddow به بحث در مورد کتاب جدید او بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردفراهم می کند که بینش رئیس جمهور دوران کودکی است.

“من می خواهم مردم را به درک آنچه یک شکست رهبری این است و به همین دلیل او را شکست در این دلیل است که او ناتوان از موفقیت در آن” رئیس جمهور خواهرزاده ادعا کرد. او همچنین اشاره کرد که باید او را عمو رنج می برند “جشن پیروزی” در ماه نوامبر به جو بایدن رئیس جمهور خواهد بود کمتر به احتمال زیاد به تلاش برای “کند.”

این کتاب به فروش نزدیک به 1 میلیون نسخه تا پایان روز اول آن منتشر شد. Simon & Schuster ناشر گفت: “ترکیب رقم فروش شامل قبل از دستور و بعد فروش از چاپ کتاب کتاب الکترونیکی و e-کتاب های صوتی در آمریکا و یک شرکت ثبت.”

کاخ سفید با رد ادعاهای ساخته شده در این کتاب و رئیس جمهور برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن ناموفق تلاش برای جلوگیری از این کتاب منتشر شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نام خواهر زاده خود را “افتضاحی” و اتهام او نوشت: “کذب چیز” در یک سری از توییت در شب جمعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im