11-بعد Ganesh Chaturthi بزرگترین عمومی جشنواره در ماهاراشترا برگزار خواهد شد در این سال از اوت 22, اما به همه گیر و محدودیت هایی که با آن می آیند در حال ایجاد شکاف در مناطق روستایی از دولت است.

Lakhs از ساکنان شهر به ویژه کسانی که با داشتن ریشه های مسکونی در منطقه ماهاراشترا انتظار می رود به بازگشت به روستاهای آبا و اجدادی خود را برای جشن این جشنواره است. آن است که یک سنت رفتن نسل های بسیاری است.

اما در این سال با توجه به Covid-19 روستاییان محلی می خواهید از بستگان خود را به باقی می ماند در 14 روز در قرنطینه قبل از ورود به روستا و یا جلوگیری از آمدن به روستا در مجموع برای این جشنواره است.

Vivek Bhide یک دکتر و رئیس متولی از معبد گانش در Ganpatipule در رتنگیری منطقه گفت: روستاییان و گرم Panchayat اعضا می خواهید افرادی که از شهرستانها برای رسیدن به آخرین ماه اوت 3, به طوری که آنها می تواند قرنطینه در مدارس محلی و امکانات دیگر. آن را به آنها زمان کافی برای جداسازی و سپس re-تعامل با جامعه و شرکت در جشنواره. آن دسته از افراد پس از رسیدن به اوت 3 ممکن است اجازه ورود به این روستا گفت.

Shekhar Samant یک فعال اجتماعی و عضو Sindhudurg منطقه Covid کمیته گفت: مردم مشکلی ندارند اگر مردم از بمبئی و پونا دنبال قرنطینه قوانین به شدت اما از آن شده است در گذشته مشاهده شده است که آنها نمی. حتی پس از اولین مستند مردم بیرون آمد و به Sindhudurg و برخی به پایان رسید که در دعوا و رفتار سرکش با مردم محلی. مردم محلی که کامپیوتر آلوده بودند کسانی که در تماس با بیگانگان ،

Samant گفت: روستاییان نیست اشتباه در درخواست خارجی ها برای تحت قرنطینه. مردم از ترس جان خود و نمی خواهید هر بزرگ و شیوع Covid-19 در منطقه است. برای چهار ماه گذشته همه کسب و کارهای محلی و فعالیت های اقتصادی در حال تعطیل در این منطقه است. پس از چنین فداکاری تعداد Covid بیماران کنترل شده در 288 تنها با پنج مرگ و میر. آن را فقط ممکن است به دلیل ایجاد سطح کمیته های زیر گرم Panchayats در نظر گرفتن نقش فعال در کنترل این بیماری همه گیر. اگر مردم از خارج به منطقه آمده و پیروی نمی قرنطینه قوانین کنترل این بیماری همه گیر خواهد بود غیر ممکن به بیمارستان های محلی لازم نیست به اندازه کافی تخت و دستگاه تهویه مصنوعی, او گفت:.

ارشد NCP رهبر گفت که به عنوان شیو سنا زیادی رای دهندگان پایگاه در شهرهای بمبئی و پونا آن نمی توانید از آنها بخواهید به یک خانم به جشنواره این سال است. این جشنواره است که فقط یک ماه میشه ولی هنوز هیچ روشن تاریخ و قوانین فرموله شده برای قرنطینه, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im