قرنطینه در باشگاه ماهیندرا رفت و آمد مکرر: Anand Mahindra ارائه می دهد هواکش بیمارستان برای مبارزه با کروناویروس

anand mahindra, mahindra group chairman, aftermath of coronavirus, world war 2, coronavirus, COVID-19ماهیندرا گفت: یک صندوق جدید ایجاد خواهد شد برای کمک به کسب و کارهای کوچک و خود اشتغالی. .تصویر: ایسنا

این ماهیندرا گروه رئیس Anand Mahindra روز یکشنبه گفت شرکت او بلافاصله شروع به کار در چه امکانات ساخت آن می تواند هواکش همراه با ارائه Club Mahindra تعطیلات’ به عنوان استراحتگاه موقت و مراقبت از امکانات و حتی آن را به عنوان کمک خواهد کرد دولت/ارتش در راه اندازی بیشتر امکانات است. در توییتر موضوع ماهیندرا شد نشان می دهد گام های لازم گرفته شود برای این کشور برای مبارزه با بیماری کشنده و کاهش فشار بر تجهیزات پزشکی به عنوان “رفتن با گزارش های مختلف از اپيدميولوژيستها آن است که بسیار محتمل است که هند در حال حاضر در مرحله 3 از انتقال” او گفت:.

ماهیندرا گفت که موارد می تواند به افزایش نمایی با میلیون ها نفر از تلفات قرار دادن فشار زیادی بر روی زیرساخت های پزشکی و از این رو “یک مستند در طول چند هفته آینده کمک خواهد کرد به صاف و منحنی متوسط اوج فشار بر مراقبت های پزشکی.” برای کسب و کارهای کوچک و مشاغل درگیر با ماهیندرا گروه به عنوان بخشی از زنجیره ارزش شده اند و نهفته ترین ماهیندرا بنیاد — CSR بازو را “ایجاد یک صندوق” ماهیندرا گفت: به منظور کمک به آنها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>