به عنوان multiplexes صبر کنید دولت nod دوباره باز پیشرو بازیکن PVR سینما در حال آماده سازی خود با افزایش مجموعه ای از بهداشت و پروتکل. این شرکت انتظار دارد که نزدیک به 70 درصد از بلیط به صورت آنلاین خریداری شود که از آن باز می شود برای رزرو و معتقد است که وجود یک محتوای قوی خط موجود برای غربالگری حتی به عنوان برخی از فیلم تصمیم گرفتند به صورت مستقیم به دیجیتال مسیر انتشار

 

فیلم های جدید در حال تجربه در این بیماری همه گیر خواهد شد و شامل تماس QR-code بر اساس paperless بلیط تمدید intermissions (برای جلوگیری از ازدحام) هیچ frisking در ورود مبهوت صندلی های اجتماعی فاصله مشخص شده صف دیجیتال غذا سفارش پا عمل sanitiser اسپری و حداقل تماس با انسان. روش multiplex کارکنان را تحت غربالگری سلامت خواهد شد و PPE دنده ماسک و سپر و تنها 50 درصد از امکانات سرویس بهداشتی عمل خواهد شد.

گوتام Dutta, مدیر عامل شرکت ضبط و پخش سینما گفت: “روش Multiplex, انجمن هند در گفتگو با دولت اجازه می دهد تا سینما را دوباره باز کنید. هنگامی که ما دریافت nod از MHA و دولت ما امیدواریم که همه ما سینما باز در عرض 4-6 هفته.” صنعت امیدوار به دریافت موافقت رسمی برای باز کردن در باز کردن 3.0 فاز شروع ماه اوت است.

ضبط و پخش نیز گره خورده است تا با RB را Dettol برای sanitisation محصولات و پیاده سازی پیشرفته تمیز کردن و sanitisation استاندارد. Dutta گفت دقیق sanitisation پروتکل دنبال خواهد شد که شامل ULV sanitisation با ضد میکروبی سطح پوشش از طریق انجام الکترواستاتیک دستگاه های مکرر عمیق تمیز کردن و ضد عفونی کرد. “بسیاری از تمرکز خواهد شد در ایمنی مواد غذایی, حتی پاپ کورن خواهد آمد با درب. ما همچنین به دنبال پروتکل های اکریلیک اشعه ماوراء مبتنی بر عقیم سازی از کارد و چنگال, ظروف یکبار مصرف و بسته بندی مواد غذایی,”او اضافه شده است.

“ما در حال سرمایه گذاری در مورد ₹6 کرور جدید پروتکل های بهداشت در سراسر خواص ما. اما ما معتقدیم هزینه یا capex متصل با جدید sanitisation پروتکل های متعادل خواهد شد با اندکی کاهش هزینه های عملیاتی. ما انجام داده اند دور با برخی از مهمان نوازی توابع و نمی خواهد با استفاده از سینی غذا بالش و پتو” Dutta گفت. او افزود که این استراتژی خواهد بود به تمرکز بر نمایش حداکثر محتوا در سراسر صفحه نمایش برای دیدار با مقید کردن تقاضا. “با مصرف کنندگان به طور فزاینده ای تبدیل به کانال آنلاین. ما انتظار آنلاین بلیط رزرو سهم تا حدود 70 درصد از زمان 54 درصد,” او گفت:.

خواسته در مورد انتظارات مصرف کننده footfalls یک بار به سینما باز Dutta گفت: “ما انتظار داریم که به آرامی و به طور پیوسته مصرف کنندگان به دست آوردن اعتماد به نفس دوباره به سینما. به عنوان مثال-مراکز شاهد یک جهش بزرگ در footfalls بین هفته اول و دوم. ما می تواند در کاهش قیمت های ما را انجام بازاریابی بیشتر نیشگون گرفتن و کشیدن استراتژی محتوا و ما انتظار داریم همه چیز به ثبات یک بار بزرگ فیلم شروع به انتشار.”

با وجود برخی از فیلم premièring در OTT سیستم عامل های متعدد صنعت معتقد است وجود یک مناسب و معقول تخته سنگ های موجود با هر دو کوچک و بزرگ-بودجه طرفداران در سراسر بالیوود و هالیوود مانند Sooryavanshi, 83 و حمال شماره 1. در آغازین روز PVR سینما نیز نگاهی دوباره در حال اجرا در مجموعه ای از فیلم ها از جمله برنده جایزه اسکار فیلم.

پاسخ به یک پرس و جو در دوباره مشغول کار بر روی توافق نامه اجاره نامه Dutta گفت: “توسعه دهندگان کاملا انتظار بازگشایی سینما در مراکز. تا زمان سینما باز نمی شود و خود را footfalls باقی خواهد ماند و تحت استرس است. ما با داشتن بسیار عادلانه گفتگو با همکاران ما در موافقت نامه های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de