پوتین پشت چین در جنگ از کلمات با ما بیش از coronavirus ریشه

Russian ولادیمیر پوتین رئیس جمهور با بیان حمایت خود را از حزب کمونیست چین در آن جنگ از کلمات با ایالات متحده در پکن آهسته پاسخ به کروناویروس و ریشه های این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور چین در گفتگو با همتای روسی خود بر روی گوشی در روز پنج شنبه و “پوتین اقدام دولت چین برای در نظر گرفتن اقدامات موثر برای نه تنها شامل گسترش ویروس در صفحه اصلی و همچنین کمک به حفظ سلامت و ایمنی مردم در سراسر جهان” با توجه به یک بازخوانی از تماس جمعه توسط چین وزارت امور خارجه.

پوتین همچنین گفت شیان “چین تعیین کرده است به عنوان مثال برای جامعه بین المللی و پاسخ با صدای بلند و روشن به تحریک و انگ زدن های برخی از کشور” در یک اشاره روشن به آمریکا

متعدد عالی رتبه چینی دیپلمات متهم به ایالات متحده و ارتش از شروع شیوع گسترده ای اعتقاد بر این توسط کارشناسان به سرچشمه گرفته و در ووهان در استان هوبئی در چین است. دولت چین آن را انکار می کند آغاز شده وجود دارد.

“این کمپین دروغ آغاز شد که هنگامی که ما شروع به تماس با این خطر است که ایجاد شده است نه تنها برای مردم چین اما در حال حاضر ما می توانید ببینید مردم در سراسر جهان که در آن دولت چین می دانستم که در مورد این خطر به حال شناسایی آن است. آنها برای اولین بار به می دانم و آنها تلف با ارزش روز در پایان مقابل اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از مردم به ترک ووهان برای رفتن به مکان هایی مانند ایتالیا که در حال حاضر رنج می برند بنابراین بد” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در این هفته. “آنها سعی در سرکوب این اطلاعات … به جای تلاش برای در واقع انجام این کار به سرکوب ویروس و … حزب کمونیست چین نمی توانید آن را حق قرار داده و زندگی های بی شماری در معرض خطر به عنوان یک نتیجه از آن است.”

Pompeo اصرار بر تماس با بیماری “ووهان coronavirus.” مغلوب ساختن پیشی جستن به اصرار گفت: “چینی ویروس” در توییتر و در کاخ سفید جلسات مطبوعاتی. بسیاری از مفسران ادعا اصطلاحات به ترکیه هر چند ده ها تن از رسانه ها و اخبار را نشان می دهد بارها و بارها با اشاره به COVID-19 به عنوان برخی از نوع چینی “کوروناویروس” یا “ووهان کروناویروس” برای هفته ها.

ایسنا, اخبار دولت اجرا بازوی حزب کمونیست چین که دستور داده شد برای ثبت نام تحت عوامل خارجی ثبت نام اقدام توئیتر خود نوشت: “بله آن را نژادپرستانه و…. اما او آن را انجام می دهند به طوری که مردم در حال صحبت کردن در مورد است که به جای دروغ و بی کفایتی.” تبلیغات خروجی آن را به نام “Trumpandemic.”

اما وجود شواهد مستند که چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر وجود و گسترش coronavirus سکوت پزشکان و خبرچین گمراه سازمان بهداشت جهانی و تلاش برای حفظ و مستقل کارشناسان بهداشت و درمان از بررسی در ووهان. یک مطالعه نشان داد که اگر دولت چین عمل کرده و با سرعت بیشتری coronavirus را گسترش می شده اند تا حد زیادی کاهش می یابد در سراسر جهان است.

وجود دارد 259,314 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان از شب جمعه و حداقل 11,286 مرگ و میر وابسته به عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. شده اند وجود دارد 81,250 موارد تایید شده در چین و 3,253 تایید مرگ. وجود دارد که 253 مورد و یک مورد مرگ تا کنون در روسیه هر چند از آن است که به احتمال زیاد خیلی بیشتر. در ایالات متحده وجود دارد 17,402 موارد که منجر به 224 مرگ و میر.

با توجه به چین “شی جین پینگ با ابراز اطمینان کرد که تحت رهبری پوتین رئیس جمهور روسیه مردم خواهد رالی با هم و رسیدن به موفقیت جدید.”

یک گزارش منتشر شده از سوی اتحادیه اروپا سیاستهای خارجی این هفته به این نتیجه رسیدند که “قابل توجه کمپین دروغ توسط رسانه های دولتی و طرفدار کرملین رسانه ها در مورد COVID-19 در حال انجام است” که “طراحی شده است به تشدید سردرگمی و وحشت و ترس و برای جلوگیری از مردم را از دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد در مورد ویروس ها و امنیت عمومی مقررات.”

به بیرون درز اروپایی گزارش پژواک سنا شهادت سر از وزارت امور خارجه ضد دروغ تلاش.

“ما دیده ایم دشمنان را به استفاده از یک بحران بهداشتی که در آن مردم وحشت زده در سراسر جهان به تلاش برای پیشبرد اولویت های خود گفت:” لی گابریل, مدیر وزارت امور خارجه جهانی تعامل مرکز. “ما شده اند قادر به ارزیابی که حساب های وابسته به روسیه و کل اکوسیستم از روسیه, دروغ, درگیر شده است در میان این بهداشت جهانی بحران.”

چینی سفیر آفریقای جنوبی Lin Songtian توییتی در روز دوشنبه که “بیشتر شواهد نشان می دهد که این ویروس بود نه سرچشمه در غذاهای دریایی بازار در ووهان در همه, نه به ذکر است به اصطلاح ‘ساخته شده در چین.'” او با نقل قول-tweeting زودی از چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian که به اشتراک گذاشته یک مقاله است که گفت: “این مقاله بسیار مهم است برای هر یک از ما. لطفا به عنوان خوانده شده و پاسخ آن. COVID-19: شواهد دیگری که ویروس سرچشمه در آمریکا”

که نتیجه COVID-19 ویروس برای اولین بار ظاهر شد در ووهان و آن گزارش تحقیقی در ماه فوریه به این نتیجه رسیدند که “در اوایل موارد شناسایی شده در ووهان بر این باور هستند که باید به دست آورد و عفونت از یک زئونوز منبع به عنوان بسیاری از گزارش بازدید و یا کار در Huanan عمده فروشی بازار غذاهای دریایی.”

دستیار وزیر امور خارجه دیوید Stilwell احضار سفیر جمهوری مردم چین Cui Tiankai پس از ژائو پیچیده دیدگاه های ساخته شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield به عنوان شواهد برای حمایت از یک تئوری توطئه است که COVID-19 بخشی از یک آمریکایی طرح و به یک “استرن نمایندگی” از حقایق به Cui یک مقامات وزارت امور خارجه آمریکا گفت: واشنگتن آزما.

وزارت امور خارجه ramped تا آن condemnations روز دوشنبه در یک تماس بین Pompeo و مدیر دفتر امور خارجه از حزب کمونیست چین یانگ Jiechi. “وزیر Pompeo منتقل قوی آمریکا در اعتراض به PRC تلاش برای تغییر سرزنش COVID-19 به ایالات متحده” سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying نیز توییتی هفته گذشته که coronavirus نمی سرچشمه در چین و ضمنی شیوع آغاز شد و در ایالات متحده

قانونگذاران جمهوری خواه به نام در توییتر به حالت تعلیق مقامات چینی برای گسترش دروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>