بنگلور مبتنی بر املاک و مستغلات توسعه دهندگان Puravankara گروه در روز جمعه گفت که این شرکت خواهد بود گرداندن مراکز فساد مصوب Covid-19 تست کیت برای کارناتاکا دولت برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در دولت است.

با بیش از 200 مورد تأیید در دولت کارناتاکا دولت در حال کار برای گسترش بهداشت عمومی زیرساخت و در حال کار بر روی جنبه های مختلف Covid -19 پاسخ مانند بیماری های نظارت و اپيدميولوژيک تجزیه و تحلیل خطر ارتباطات و اطلاعات عمومی مبارزات قانونی قدرت تجزیه و تحلیل و راهنمایی; Nonpharmaceutical مداخلات (NPIs)/جامعه کاهش استراتژی های این شرکت گفت: در آن بیانیه رسمی.

تست کیت بیشتر خواهد شد کمک به دولت در تلاش های خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

وزیر کارناتاکا B S Yediyurappa گفت:”ما شاهد یک افزایش شدید در Covid-19 موارد مثبت در چند روز گذشته بیش از همه دولت بود که افزایش مورد نیاز برای تست کیت برای اطمینان ما به طور موثر شناسایی آلوده جمعیت و منزوی کردن آنها را در اولین. ما خدا را شکر به Puravankara گروه که همواره در تلاش برای ایجاد CSR موثر برای جوامع خود. آنها که پا در این زمان بحرانی و ارائه حمایت خود را برای تهیه این تست کیت. این اطمینان خواهد داد سریع تر تست کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به روند و دخالت به تقویت تلاش های دولت برای پهن کردن منحنی. ما ارائه رایگان تست به مردم کارناتاکا با این تست کیت.”

تست کیت خواهد شد تهیه شده توسط Puravankara و خواهد بود موفق توسط مقامات دولتی. دولت ارائه خواهد شد رایگان برای تست موارد مشکوک با استفاده از این قبل از تایید تست کیت.

“این Covid-19 همه گیر است که تأثیر بشریت شبیه هیچ دیگر بحران در سال های اخیر تاریخ بشر جهانی تاثیر آن گشوده خواهد شد در این ماه آمده است. برای کمک به تقویت دولت تلاش Puravankara متعهد شده است برای تهیه به تصویب تست کیت خواهد شد که مدیریت آن توسط دولت و مقامات. این آزمون اجرا خواهد شد هزینه رایگان برای مردم کارناتاکا واقع شدهاست. ما همچنین امیدواریم که هر یک از ما در فردی ما ظرفیت انجام آنچه مورد نیاز است از ما پس بیایید توجه به توصیه های پزشکی و در خانه بمانند امن” این شرکت گفت: در آن بیانیه است.

کارناتاکا گزارش کرده 207 فعال موارد Covid-19 در دولت به عنوان جمعه با مرگ و میر در شش, به گفته اتحادیه وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de