پنجاب پلیس به رسانه های اجتماعی برای به اجرا درآوردن “ماندن در خانه’ سفارش

از اعمال نفوذ یاد Bhangra به انتشار, اجتماعی, فاصله گرفتن یک پلیس به آواز خواندن در یک پنجابی موزیک ویدئو برای بالا بردن آگاهی در مورد Covid-19 پنجاب پلیس ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به رسیدن به هر شهروند در یک دمدمی و سرگرم کننده شیوه است.

به عنوان مسئولیت اصلی از اجرای این مستند در منطقه نهفته است با دولت نیروی پلیس اجتماعی و سیستم عامل های دیجیتال مانند Infinite, Sharechat , Facebook, WhatsApp, و توییتر آن را تبدیل به ابزار اصلی برای انتشار اطلاعات است.

نمونه این: “سنگرور!! اجتماعی فاصله Te ماندن در خانه به دنبال Karo Zaroor (سنگرور!! دنبال اجتماعی فاصله و ماندن در خانه) می خواند یکی از پست های رسانه های اجتماعی. “Hoshiarpur!!!..Hoshiar Raho Ghar Vich Rahoمی خواند یکی دیگر از پست (Hoshiarpur !! هوشیار و ماندن در خانه). به طور مشابه, پلیس ایالتی را Infinite حساب ویترین محتوا که شامل طنز انیمیشن فیلم به حساس و موها و اطلاع رسانی در مورد مسائل مختلف از جمله چگونه به صرف زمان مولد در حالی که ماندن در خانه و یا هنجارهای به یک e-تصویب نیاز به اجتماعی فاصله و اطلاعات در مورد اقدامات امداد در میان دیگران.

برای اطلاع رسانی و سرگرمی

Naresh Arora سیاسی استراتژیست و بنیانگذار & مدیر در DesignBoxed دیجیتال بازاریابی شرکت پنجاب پلیس دیجیتال کمپین گفت BusinessLine “این یک بحران بی سابقه ای برای جهان و تلاش ما از طریق استراتژی های دیجیتال شده است برای کمک به پلیس پنجاب انتشار اطلاعات در یک روش سرگرم کننده است که قابل اشتراک گذاری است و می تواند اعتصاب وتر با شهروندان است.”

دولت, است که شناخته شده برای آن در کشاورزی, اقتصاد, یک تکه بزرگ از جمعیت ساکن در مناطق روستايی اما با گوشی های هوشمند ،

“پلیس پنجاب نیاز به رسیدن نه فقط به شهری بلکه روستایی شهروندان است. بنابراین ما باید به مراقبت است که شهروندان می توانند مربوط به شوخ طبعی و می توانید درک شوخ رسانه های اجتماعی پست ها و ویدئوها. استراتژی شده است نه فقط به اطلاع آنها بلکه برای حفظ شهروند درگیر در این مستند با سرگرمی مطالب” Arora گفت. از آنجا که اولین آن در Infinite حدود 10 روز پیش پنجاب پلیس رسمی حساب را به دست آورد بیش از 45 میلیون و نمایش آن در رسانه های اجتماعی کمپین اتحاد برداشت توجه در سراسر کشور است. DesignBoxed است که ارائه خدمات خود را به پلیس رایگان نیز با تمرکز بر گرفتن دولت های پلیس استراتژی ارتباطی عمیق تر با رسانه های اجتماعی پست های متمرکز در هر منطقه.

عمومی خوب

“در این بحران تمام ادارات پلیس در حال درگیر شدن با انسان معمولی و نه جنایتکاران. ما پیام های رسانه های اجتماعی نیز تمرکز بر روی ساخت شهروندان درک کنند که پلیس پنجاب است اجرای یک مستند به نفع خود و قهرمانان واقعی هستند, کار در خط مقدم در طول این بحران است. ما شده اند شامل واقعی پلیس در محتوای رسانه های اجتماعی در سراسر سیستم عامل” Arora اشاره کرد.

این هفته دولت و پلیس از آغاز به کار کمپین برای مقابله با اخبار جعلی از طریق فایل های Gif و رسانه های اجتماعی پست. “ما میزبان talkathons و FB زنده جلسات با پنجاب مدیر کل پلیس Dinkar Gupta. این می تواند انجام شود برای دریافت بازخورد از شهروندان در چگونه پلیس می تواند در خدمت و حمایت از آنها بهتر است در این مستند” Arora اضافه شده است.

ادارات پلیس در سراسر کشور در حال زین با مسئولیت برای به اجرا درآوردن این مستند انجام خدمات ضروری و مقابله با شایعات. این سخت ترین دستور برای نیروهای پلیس در سراسر کشور است و می تواند خود را دوباره تعریف استراتژی های ارتباطات او احساس می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de