پنجاب که آزمایش Coronavirus مثبت انتقال بیماری به دو دوجین مردم ملاقات 100 قبل از مرگ

پنجاب گزارش 33 Covid19 موارد مثبت در کنار یک مرگ. (PTI عکس)

یک Covid-19 بیمار از پنجاب که در برابر این ویروس در مارس 18, اعتقاد بر این است که انتقال این ویروس به نزدیک به دو ده نفر قبل از او درگذشت, گزارش های رسانه ها ادعا کرده اند. پنجاب گزارش 33 Covid19 موارد مثبت در کنار یک مرگ.

70 ساله شد Gurudwara کشیش. او ساکن Shaheed Bhagat Singh نگر منطقه بود و در بازگشت از یک تور دو هفته از آلمان و ایتالیا با دو نفر از دوستان از همسایه روستاها. مرد رسیده بود دهلی نو در مارس 6 و سوار به پنجاب.

اخبار مرتبط

اگر چه septuagenarian پیشنهاد شد self-قرنطینه پس از بازگشت از خارج از کشور او به اتهام سرپیچی از دستورات و ملاقات با مردم در روستای خود و روستاهای همسایه.

گزارش ها می گویند در مجموع 14 نفر در مرحوم مرد خانواده در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس. اعتقاد بر این است که مرد آمده بود در تماس با نزدیک به 100 نفر قبل از او آزمایش مثبت برای این بیماری است.

دولت های محلی در حال حاضر ردیابی کشیش جنبش و شناسایی مخاطبین خود را به جلوگیری از آنها را از معاشرت و به طور بالقوه گسترش ویروس.

گزارش ها نشان می دهد این مرد تا به حال حتی با حضور یک رویداد در Anandpur صاحب سه روز از 8 مارس به 10 و بازگشت به روستای خود در Shaheed Bhagat Singh نگر منطقه. دو نفر از دوستان خود که به همراه مرد به آلمان و ایتالیا نیز اعتقاد به بازدید بیش از یک دوجین روستاها در دولت است.

مقامات گفتند که در حال رفتن از روستا به روستا برای شناسایی تماس نزدیک و با قرار دادن هر مظنون تحت قرنطینه و نظارت است. به عنوان بسیاری از 15 روستا آوردند و مهر و موم شده در میان ترس از گسترش ویروس.

در مجموع 17 نفر جان خود را از دست داده اند در حالی که بیش از 700 آلوده شده توسط ویروس در کشور است. کارشناسان پیشنهاد کرده اند که بهترین راه برای جلوگیری و احتمالا سرعت پایین انتقال اجتماعی فاصله که هیچ پادزهر موجود برای مبارزه با ویروس است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از پنج لاخ در سراسر جهان کشته و بیش از 24,000.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de