پنجاب سانتی متر Amarinder سینگ می گوید واکنش های عمومی به ‘شدیدی’ قانون تابعیت انتظار

سینگ گفت: “دولت مرکزی “موفق به عامل ممکن است واکنش مردم در برنامه های خود را برای تحمیل کا.”

پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز سه شنبه گفت: مردم در واکنش به “سخت گیرانه” قانون تابعیت شد “انتظار” و خشم را اگر مرکز نمی کند و آن را برداشت. “واکنش عمومی به کا تا به حال انتظار می رود پس از اخذ تاییدیه دولت در مرکز در تلاش بود برای از بین بردن هند را گرامی قانون اساسی و بافت اجتماعی از طریق این سخت گیرانه قوانین” سینگ گفت: زمانی که تردید بیش از خشونت در دهلی نو و دیگر نقاط کشور است.

تازه خشونت پاره از طریق شمال شرقی دهلی, کشته شدن شش نفر در روز سه شنبه و در نظر گرفتن تلفات در درگیری های جمعی بیش از اصلاح قانون تابعیت به 11. سینگ گفت: “دولت مرکزی “موفق به عامل ممکن است واکنش مردم در برنامه های خود را برای تحمیل کا و همچنین NRC (ملی ثبت نام از شهروندان) و NPR (ملی ثبت احوال) در این کشور”.

اخبار مرتبط

“به طور طبیعی وجود دارد تا به حال به یک واکنش به این مرکز را تلاش برای پایمال سراسر کشور دموکراتیک و آرمان سوسیالیسم و سکولاریسم” به خبرنگاران گفت: در خارج از پنجاب مجمع در اینجا. او افزود که خشم مردم را به پایان نخواهد رسید اما تنها بزرگتر شده تا دولت مرکزی متوجه آن “اشتباه” و خارج از قانون.
در مورد مرکز تصمیم به دعوت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی به ضیافت میزبانی برای بازدید رئیس جمهور سینگ توصیف آن به عنوان “تاسف” کرد و گفت چنین چیزی هرگز اتفاق افتاده در کنگره دولت.

در پاسخ به سوال دیگری گفت: دهلی وزیر (Arvind Kejriwal) باید دعوت شده اند برای ما اولین بانوی مراجعه به مدارس شهرستان. سینگ گفت: هر چند او طرفدار سیاست های Aam Aadmi Party, آن مرسوم بود که برای وزیر دعوت می شود زمانی که یک VIP مانند آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بود در دیدار, و همسرش بود رفتن به یک مدرسه است که دولت او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im