مجازات مستند متخلفان تحت IPC, مدیریت بحران, قانون MHA می گوید متحده UTs

21-day مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا شامل گسترش مرگبار coronavirus.

وزارت امور روز پنج شنبه به کارگردانی متحده و اتحادیه سرزمین را استرن عمل در برابر متخلفان از coronavirus مستند در کشور است. در نامه ای خطاب به تمام رئیس وزرای امور متحده و UTs, Union, صفحه اصلی, وزیر آجی Bhalla گفت: متخلفان باید رزرو و تحت هندی قانون مجازات اسلامی.

او گفت که هر کسی که مانع اجرای مستند می تواند مجازات زندان برای مدت دو سال. او تاکید کرد که این مستند اقدامات صادر شده در مارس 24 به وضوح ذکر شده است که هر فرد نقض اقدامات خواهد بود مسئول به اقدام علیه طبق مفاد بخش 51 تا 60 فاجعه قانون مدیریت, 2005. علاوه بر اقدام قانونی در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی را نیز آغاز شود. 21-day مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا شامل گسترش مرگبار coronavirus.

اخبار مرتبط

“هر کسی را که ادعاهای دروغین در هر موضوع را می توان به 2 سال زندان خوب و قوانین او گفت:” در نامه خود اضافه کرد که همچنین سوء استفاده از پول و یا مواد در فاجعه مانند شرایط دعوت به 2 سال زندان خوب است.

“آن درخواست شده است که برای جلب توجه مقامات دولتی و شهروندان مقررات کیفری تحت DM عمل و IPC باید کثیرالانتشار و برای تخلف از مستند اقدامات عمل تحت مقررات مربوط باید در نظر گرفته شود توسط مقامات اجرای قانون است.”

دبیر خانه نامه می آید گزارش زیر که مردم در بسیاری از شهرستانها در حال رومینگ آشکارا در نتیجه نقض مستند و قرار دادن بسیاری از زندگی در خطر است. امروز نهمین روز از 21-day مستند که تحمیل شده از نظر شیوع کروناویروس.

به عنوان بسیاری از 50 نفر جان خود را از دست داده اند با توجه به Covid19 و نزدیک به 1900 آلوده شده اند. در سطح جهان بیش از 9 لاخ افراد مبتلا به بیماری کروناویروس و 44,000 از دست داده اند زندگی خود را.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de