پولوما حمله سالگرد: ساعت مودی می پردازد ادای احترام به کشته CRPF پرسنل

هند هرگز فراموش شهادت از پرسنل امنیتی کشته در سال گذشته پولوما حمله نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در روز جمعه. او نامیده پرسنل امنیتی کشته شدند “افراد استثنایی” اختصاص داده شده است که زندگی خود را برای خدمت و حفاظت از کشور است.

در 14 فوریه 2019 یک کاروان خودروهای حامل پرسنل امنیتی در Jammu-سرینگر ملی بزرگراه مورد حمله قرار گرفت توسط یک وسیله نقلیه به عهده بمب گذار انتحاری در Lethpora در پولوما منطقه جامو و کشمیر. چهل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) پرسنل در این حمله کشته شدند.

 

“مراسم تجلیل از شجاع شهدا که جان خود را از دست وحشتناک در پولوما حمله سال گذشته است. آنها استثنایی افرادی که زندگی خود را اختصاص داده به خدمت و حفاظت از ملت ما است. هند هرگز فراموش شهادت” مودی توییتی.

در ضمن کنگره رهبر راهول گاندی در حالی که به یاد شهدا خواست که بیشترین بهره را از حمله و آنچه که نتیجه این تحقیق در آن است. او همچنین خواسته است که در BJP دولت برگزار شده بود مسئول امنیت ساقط است که اجازه حمله.

“امروز که ما به یاد داشته باشید ما 40 CRPF شهدا در #PulwamaAttack اجازه دهید ما بخواهید: 1. که بیشترین بهره را از حمله ؟ 2. چه نتیجه پرس و جو به حمله ؟ 3. که در BJP دولت هنوز برگزار شده است مسئول امنیت ساقط است که اجازه حمله از او پرسید: در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر