نخست وزیر نارندرا مودی در روز جمعه منجر ملت در پرداخت ادای احترام به 40 CRPF پرسنل کشته در یک حمله تروریستی در پولوما یک سال پیش و گفت: هند هرگز خود را فراموش نکرده اند.

کنگره رهبر راهول گاندی اتحادیه وزیران Rajnath Singh, Smriti ایرانی و Hardeep پوری,West Bengal وزیر Mamata بانرجی AAP رئیس Arvind Kejriwal در میان کسانی که به یاد کشته شدگان هنگامی که یک کاروان از خودروهای حامل نیروهای امنیتی مورد حمله قرار گرفت در 14 فوریه سال گذشته است.

مودی گفت که پرسنل امنیتی کشته شدند “افراد استثنایی” اختصاص داده شده است که زندگی خود را برای خدمت و حفاظت از کشور است. “مراسم تجلیل از شجاع شهدا که جان خود را از دست وحشتناک در پولوما حمله سال گذشته است. آنها استثنایی افرادی که زندگی خود را اختصاص داده به خدمت و حفاظت از ملت ما است. هند هرگز فراموش شهادت” مودی توییتی.

 

به یاد کشته شدگان در ترور اعتصاب کنگره رهبر راهول گاندی خواسته که سود بیشتر از این حمله چه بود نتیجه این تحقیق در آن است. “امروز که ما به یاد داشته باشید ما 40 CRPF شهدا در #PulwamaAttack اجازه دهید ما بخواهید: 1. که سود بیشتر از حمله ؟ 2. چه نتیجه پرس و جو به حمله ؟ 3. که در BJP دولت هنوز برگزار شده است مسئول امنیت ساقط است که اجازه حمله از او پرسید: در توییتر.

یک سال پیش جیش-e-محمد تروریستی Adeel احمد Dar, رانندگی, مواد منفجره مملو از اتومبیل خود را منفجر بعدی به یک کاروان امنیتی وسایل نقلیه در Jammu-سرینگر بزرگراه در Lethpora در جامو و کشمیر را پولوما کشتن 40 مرکزی ذخیره نیروی پلیس troopers.

یادبود افتتاح مي شود در Lethpora اردوگاه در روز جمعه یک مقام گفت. نام تمام 40 پرسنل همراه با تصاویر خود را خواهد بود بخشی از یادبود همراه با CRPF شعار ‘Seva و Nishtha’ (خدمات و وفاداری).

شاخص تورم مصرف کننده — M رهبر محمد سلیم خواستار عدالت و پرسید: چگونه 80 کیلوگرم RDX حال عبور از مرز بین المللی. “ما نمی نیاز به یک بنای یادبود به یاد ما بی کفایتی. تنها چیزی که ما نیاز به دانستن این است که چگونه 80 کیلوگرم از RDX گذشته مرزهای بین المللی به “ترین militarised منطقه بر روی زمین’ & منفجر شد در پولوما. عدالت برای پولوما حمله باید انجام شود” سلیم گفت: در توییتر.

وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: این کشور ایالات متحده در مبارزه با تروریسم است. “به خاطر سپردن افتاده CRPF پرسنل که شهید شدند در طول نامردان حمله در پولوما در این روز در سال 2019. هند را هرگز فراموش نکنید خود را قربانی. کل ملت می ایستد علیه تروریسم متحد هستند و ما متعهد به ادامه مبارزه ما در برابر این تهدید به,” او گفت:.

اتحادیه وزیر Smriti Irani گفت: او سلام های نظامی “شجاع فرزندان مادر هند”. “در اولین سالگرد نامردان پولوما حمله تروریستی به من ملحق ملت در پرداخت ادای احترام به فداکاری سربازان ما” گفت: او همکار Hardeep پوری.

“رسما به یاد CRPF jawans شهادت در پولوما در این روز در سال 2019 پس از یک حمله تروریستی. ما سلام ما شجاع jawans و گسترش همبستگی ما و تسلیت به خانواده خود را. Jai Hind” در غرب بنگال سانتی متر Mamata بانرجی گفت: در یک صدای جیر جیر.

AAP رهبر, Arvind Kejriwal, به نام پرسنل شهدا و ارائه آنها خود را “صمیمانه ادای احترام”. BJP جمهور J P Nadda نیز مورد ستایش قرار داد قربانی CRPF پرسنل. “هند همیشه به یاد داشته باشید خود را در عبادت است. ما همه باید متحد به طور کامل پایان تروریسم از آن بسیار ریشه او گفت:” در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im