عمومی صندوق اندیش Crorepati ماشین حساب! پس از کاهش نرخ چقدر به سرمایه گذاری در PPF تومان 1 کرور?

 PPF Calculator, ppf crorepati calculator, ppf, interest rate, ppf account calculator, ppf target 1 crore plan, NSC, KVP, SCSS, SSYخود را PPF تعادل را در حال حاضر کسب 0.8 درصد کمتر از قبل و به دلیل ترکیبات تاثیر خود را PPF میزان بلوغ می تواند بزرگ باشد.

عمومی صندوق اندیش (PPF) سرمایه گذاران شوک از زندگی خود را در اولین روز از سال مالی جدید 2020-21 زمانی که آنها در بر داشت که دولت کاهش نرخ بهره در PPF سهم از 7.9 درصد در سال به 7.1 درصد در سال ، 80 واحد کاهش! این نرخ بهره برای PPF را برای این دوره در تاریخ 1 آوریل سال 2020 تا 31 مارس سال 2020 به عنوان نرخ بهره پس انداز های کوچک اداره پست طرح های در حال تنظیم و تجدید نظر دولت در آغاز هر سه ماهه از سال مالی است. نرخ بهره در سایر پست دفتر طرح از جمله شورای امنیت ملی KVP, SCSS SSY و غیره شده اند به شدت کاهش می یابد.

یک کاهش در نرخ بهره به معنی خود را PPF تعادل را کسب 0.8 درصد کمتر از قبل و به عنوان ترکیبات علاقه PPF انجام شده است بر اساس سالانه تاثیر خود را PPF میزان بلوغ می تواند بزرگ باشد.

اخبار مرتبط

اجازه دهید ما را ببینید که چقدر تاثیر یک 0.8 درصد خواهد شد که خود را PPF جسم فرض کنید نرخ بهره و دیگر عوامل ثابت باقی می ماند.

با سرمایه گذاری Rs 1.5 لاخ برای 15 سال در 7.9 درصد PPF جسم شده اند که نزدیک به 43 تومان لاخ.

در حال حاضر در یک نرخ بهره پایین تر از 7.1 درصد در سال PPF حساب پس از 15 سال را به یک جسم نزدیک به 40 تومان لاخ حدود 7 درصد کمتر از جسم بیش از 15 سال!

مهم است به یاد داشته باشید که نرخ بهره در PPF نگه دارید ممکن است متفاوت هر 3 ماه. بنابراین اگر شما با استفاده از هر PPF ماشین حساب برای پیدا کردن PPF جسم بهتر است برای حفظ یک نرخ پایین تر است.

اگر شما در حال صرفه جویی در PPF برای جمع آوری تومان 1 کرور و یا سرمایه گذاری در PPF برای نیازهای دوران بازنشستگی خود را, شما نیاز به دوباره ارزیابی و ارزیابی مجدد پس انداز است که شما را به PPF. طبق طلای زرد طرح 2019 قوانین می تواند سرمایه گذاری حداقل مبلغ 500 تومان و حداکثر مقدار Rs 1.5 لاخ یا 12,500 تومان در هر ماه در یک سال مالی در PPF حساب.

PPF حساب پسوند Rs 1 کرور

به عنوان حداکثر مقدار به سرمایه گذاری در یک سال مالی دربسته به جای دانستن چقدر به سرمایه گذاری در PPF تومان 1 کرور شما نیاز به دانستن چه مقدار زمان آن را به یک کرور.

PPF یک پس انداز طرح برای 15 سال است. اما به عنوان یک PPF دارنده حساب می تواند گسترش PPF حساب در یک بلوک 5 سال پس از اتمام 15 سال است. اگر شما می خواهید به استفاده از PPF حساب برای تبدیل شدن به یک crorepati شما نیاز به حفظ و گسترش PPF حساب تا PPF تعادل می شود Rs 1 کرور.

اگر شما سرمایه گذاری Rs 1.5 لاخ هر سال برای 20 سال ( برای اولین بار فرمت) در 7.1 درصد PPF حساب خواهد شد در مورد Rs 66 لاخ بود که 40 تومان لاخ پس از 15 سال است.

اما اگر شما گسترش با 5 سال دیگر ( تمدید) یعنی با سرمایه گذاری به طور منظم برای 25 سال PPF تعادل خواهد بود Rs 1 کرور حدود.

از این رو برای تبدیل شدن به یک crorepati با سرمایه گذاری در PPF یکی از نیاز به صرفه جویی تومان 1.5 لاخ برای 25 سال (با پسوند) برای ایجاد یک جسم نزدیک به تومان 1 کرور فرض کنید نرخ بهره باقی مانده 7.1 درصد در طول این مدت است. حتی اگر نرخ بالا می رود یا پایین نرخ بهره به طور متوسط باید حدود 7.1 درصد بیش از 25 سال برای شما ایجاد تومان 1 کرور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im