بیش از سه در چهار پاسخ دهندگان ایمان به دولت فدرال برای جلوگیری از coronavirus به عنوان کشنده بیماری همچنان به گسترش در سراسر چین و کشورهای دیگر.

Coronavirus ادعا کرده است زندگی بیش از 2000 نفر در سراسر جهان, اما 77 درصد از کسانی پرسید که توسط گالوپ در یک نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه معتقدند دولت فدرال توانایی برای مهار این بیماری است. فقط 22 درصد گزارش شده بدون داشتن اعتماد به نفس در دولت فدرال توانایی برای محافظت از آمریکایی ها از ویروس.

خیلی اعتماد به احتمال زیاد ناشی از این حداقل تاثیر این بیماری تا به حال در آمریکایی ها در مقایسه با کشورهای دیگر در سراسر جهان است. در سطح جهان بیش از 76 ، 000 نفر آلوده شده اند اما تنها 15 نفر در ایالات متحده به یک مورد تایید شده از coronavirus با 52 بالقوه دیگر موارد مورد بررسی با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

پاسخ دهندگان اعتماد به نفس بیشتری در مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی دولت برای دفاع از آمریکایی ها از coronavirus از آنها در دیگر شیوع و دولت. در سال 2017, 64 درصد از پاسخ دهندگان به حال ایمان در مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی دولت برای جلوگیری از Zika ویروس.

تحت دولت اوباما فقط 58 درصد مورد اعتماد دولت فدرال برای مهار ابولا در سال 2014 در حالی که 67 درصد ایمان در توانایی دولت برای مهار آنفلوانزای خوکی در سال 2009. در سال 2005 فقط 54 درصد مورد اعتماد دولت بوش برای جلوگیری از آنفولانزای پرندگان از گسترش در آمریکا

اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی دولت برای پاسخ به کروناویروس شده است منعکس شده در اظهارات 2020 دموکرات ها در مورد ویروس. الیزابت وارن به نام تهمت پاسخ به بیماری “ظروف سرباز یا مسافر” در حالی که جو بایدن به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “بدترین ممکن است رهبر” به مدیریت coronavirus.

اگر چه پاسخ دهندگان اعتماد به نفس در دولت فدرال توانایی برای محافظت از آمریکایی ها از بیماری آنها نیز ترس از تاثیر آن می تواند در اقتصاد است. نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان ادعا کرد که آنها احساس coronavirus خواهد تاثیر منفی بر اقتصاد از جمله 16 درصد که می ترسید آن را “بسیار اثر منفی است.”

در نظر سنجی گالوپ 1,028 بزرگسالان از Feb. 3 Feb. 16. حاشیه خطا بود 4%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im