معترضان شعار ‘آتش Fauci!’ در مقابل Texas state Capitol

گروهی از معترضان در تگزاس به دنبال بازگشایی غیر ضروری کسب و کار جمع آوری شده در خارج از دولت و کنگره در آستین.

تظاهرکنندگان شعار می دادند عباراتی مانند “اجازه دهید ما کار می کنند!,” “آتش Fauci!,” و “امریکا دوباره!” عنوان آنها به رژه در اطراف ساختمان.

هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند در چند متحده اصرار مقامات دولتی به بازگشایی محلی غیر ضروری کسب و کار به عنوان میلیونها نفر از مردم شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر. در تگزاس به طور خاص بیش از 1 میلیون نفر یا حدود 7 درصد از کل نیروی کار در زمینه بیکاری در این ماه.

رئیس جمهور وزن در تظاهرات در رسانه های اجتماعی در صبح روز جمعه ظاهر می شود به سمت معترضان خواستار آزادی میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است. او بعد خطاب به توییتهایی که در طول روز جلسه توضیح داد که برخی از کشورهای به حال اقامت در خانه سفارشات بودند که “بیش از حد دشوار است” اما او همچنین گفت که او می خواست کسانی که فرمانداران برای حفظ اقامت خود را در خانه سفارشات در محل.

همچنین در روز جمعه کالیفرنیا ، گرگ ابوت از تگزاس اعلام کرد که در فروشگاه ها خواهد بود و مجاز به بازگشایی آوریل 1.

“بدیهی است که همه کسب و کار می توانید باز کردن همه در یک بار در ماه مه برای اولین بار,” او توضیح داد. “برخی از کسب و کار اگر به طور کامل باز بدون بهتر فاصله استاندارد خواهد بود به احتمال زیاد به مجموعه ما را به جای ما حرکت رو به جلو است. یک رویکرد استراتژیک مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که ما نمی بازگشایی تنها به تعطیل یک بار دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im