معترضان به سوزاندن وندی در آتلانتا که در آن سیاه و سفید مرد کشته شده توسط پلیس

معترضان تعطیل یک بزرگراه اصلی در آتلانتا در روز شنبه و آتش به وندی رستوران که در آن یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس به عنوان او تلاش برای فرار از بازداشت یک حادثه گرفتار تصویری و مطمئن به سوخت بیشتر در سراسر کشور تظاهرات.

ناآرامی ها آغاز شد و پس از تاریک در آتلانتا که در آن پیش از آن در روز شهردار Keisha لنس پایین گفت: او را پذیرفته اعلان استعفای رئیس پلیس اریکا سپر بیش از مرگ در شب جمعه 27 ساله Rayshard بروکس وندی.

اداره پلیس است خاتمه داده شود افسر که گفته می شود کشته بروکس, سخنگوی پلیس Carlos Campos تایید اواخر روز شنبه. یک افسر دیگر درگیر در این حادثه قرار گرفت, در مرخصی اداری.

مقامات هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد نام این دو افسر هر دو از آنها سفید است.

تصاویر در تلویزیون محلی نشان داد که رستوران در شعله های آتش برای بیش از 45 دقیقه قبل از خدمه آتش وارد به خاموش کردن شعله های حفاظت شده توسط یک خط از افسران پلیس. در آن زمان این ساختمان به کاهش سوخته قلوه سنگ در کنار یک ایستگاه گاز.

نشانه ارجاع جورج فلوید است که دیده می شود در اتوبان در طول یک تظاهرات در برابر نابرابری نژادی و پلیس تیراندازی مرگ Rayshard بروکس در آتلانتا و جورجیا – رادیو فردا

 

دیگر تظاهرکنندگان راهپیمایی بر روی ایالتی-75 توقف ترافیک پلیس با استفاده از یک خط از تیم ملی اتومبیل را نگه دارید آنها را به عقب.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار و خواستار پایان دادن فوری به افسر” کف گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

بروکس شد پدر یک دختر جوان بود که جشن تولد خود را در روز شنبه وکیل او گفت:. مرگ خود را از گلوله پلیس آمد و پس از بیش از دو هفته از تظاهرات در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده به نام جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که بر مه 25 زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

تظاهرات خیابانی را در آتلانتا در روز شنبه در نزدیکی صحنه تیراندازی با بیش از 100 نفر خواستار افسران به اتهام جرم جنایی در مورد.

Rayshard بروکس تیراندازی

پلیس نامیده می شدند به وندی بیش از گزارش که بروکس افتاده بود خواب در درایو از طریق خط. ماموران اقدام به گرفتن او به بازداشت پس از شکست او یک زمینه هوشیاری آزمون با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات.

تصویری از شلیک گلوله توسط یک تماشاچی قطاری بروکس مبارزه با دو افسر در زمین در خارج از وندی قبل از شکستن رایگان و در حال اجرا در سراسر پارکینگ با آنچه به نظر می رسد پلیس تیزر در دست خود را.

دوم نوار ویدئویی از رستوران را به دوربین نشان می دهد بروکس عطف به عنوان او اجرا می شود و احتمالا هدف این تیزر در ادامه ماموران قبل از یکی از آنها را آتش تفنگ خود را و بروکس به زمین می افتد.

بروکس زد به طول حدود شش اتومبیل هنگام او برگشت و به سمت یک افسر و با اشاره به آنچه او در دست خود را در پلیس گفت: Vic رینولدز مدیر GBI در یک جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی.

“که در آن نقطه آتلانتا افسر می رسد و بازیابی سلاح خود را از جلد چرمی قرار دادن ترشحات آن حملات آقای بروکس وجود دارد در پارکینگ و او پایین می رود” رینولدز گفت.

وکلای مدافع خانواده بروکس به خبرنگاران گفت که پلیس آتلانتا تا به حال هیچ حق استفاده از نیروی مرگبار حتی اگر او تا به حال از کار اخراج تیزر غیر کشنده سلاح در جهت خود را.

“شما نمی توانید کسی شلیک کنید مگر اینکه آنها اشاره اسلحه در شما” وکیل کریس استوارت گفت.

Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که دفتر او “در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه” در حالی که آن را در انتظار نتايج گرجستان دفتر تحقیقات.

کف گفت, سپر, سفید, زن رئیس منصوب شده در ماه دسامبر سال 2016 خواهد بود جایگزین معاون رادنی برایانت یک مرد سیاه و سفید که در خدمت به عنوان رئیس موقت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *