معترضان حمله به اتوبوس حامل coronavirus evacuees در اوکراین

Bبا استفاده از حمل coronavirus evacuees بودند ملاقات با سوزاندن موانع و شکست ویندوز بعد از یک ایمیل حاوی اطلاعات غلط در مورد این بیماری ویروسی رفت در اوکراین است.

ده ها تن از معترضان مسدود مسیر شش اتوبوس حامل 45 اوکراین و 27 اتباع خارجی در روز پنج شنبه به عنوان رانندگان تلاش برای ایجاد راه خود را به یک بیمارستان در نوی Sanzhary یک شهر در جنوب شرقی کیف. مسافران بودند آورده بودن به مرکز پزشکی برای دو هفته قرنطینه اما ایمیل ویروسی است که اوکراین گفت: سرچشمه در یک کشور دیگر پاشیدند ویران در میان تظاهر کنندگان.

ایمیل سوال در آمد همان روز evacuees وارد از ووهان چین. در این گزارش ادعا شده پنج مسافر بیمار بودند جرقه ترس در اوکراین است که این کشور به زودی گرفتار این ویروس. اگر چه این ایمیل به نظر می رسد آمده از اوکراین و وزارت بهداشت و درمان کشور گفت: این در واقع آمد از خارج از اوکراین.

مقامات بهداشتی درهم برای اطمینان دادن به مردم که شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 در اوکراین است.

“توجه! این گزارش در مورد پنج مورد تأیید از COVID-19 coronavirus در اوکراین نادرست” مرکز بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت. “ما مصرانه از رسانه ها به انتشار این اطلاعات و به اطلاع خدمات مطبوعات از وزارت بهداشت اوکراین از فرستنده این اطلاعات پس از دریافت این نامه است.”

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky خواست همدلی برای کسانی که در حال قرنطینه و خواستار حفظ آرامش در میان اطلاعات غلط.

“من همدردی با ما evacuees چون من در حال حاضر می دانیم آنچه در آن است به تحت حفاظت شخصی و در آنها حفاظت خواهد شد بسیار جدی تر از آن است که از رئیس جمهور,” او گفت:. “خطر فراموش کردن که ما همه انسان هستند و ما همه اوکراین. هر یک از ما. از جمله کسانی که به پایان رسید تا در ووهان در این بیماری همه گیر.”

این اتوبوس قادر به رسیدن به بیمارستان در نوی Sanzhary اگر چه آنها ساعت دیر به دلیل تظاهرات خشونت آمیز.

شده اند وجود دارد تقریبا 77,000 موارد coronavirus در سطح جهان و بیش از 2,200 مرگ و میر بسیاری از آن شده است در سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im