Federal دادستان جان دورهام است که مورد نقد و هوش جامعه بین چمن جنگ بیش مشاهده مرموز اطلاعاتی خارجی و دولت محدود کردن دسترسی به رئیس جمهور باراک اوباما در ایمیل های که هک شد توسط روس ها اما به دست آمده توسط یک خارجی متحد منابع ادعا.

دورهام انتخاب شده توسط دادستان کل ویلیام بار در سال گذشته منجر به وزارت دادگستری تحقیق در ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات و رفتار دولت ایالات متحده در برخورد با کرملین دخالت ظاهرا متمرکز شده است حداقل دو درگیری بیش از اطلاعات حساس با توجه به منابع ذکر شده توسط نیویورک تایمز.

داخلی دولت اوباما با داد و بیداد, شرح داده شده توسط این مقاله در مبهم ضوابط مربوط به محدودیت قرار داده شده و در عین حال ناشناخته اطلاعاتی خارجی توسط یک هوش آژانس باورند بود که سیا به کارگردانی جان برنان است. دیگر سازمان های این باورند که شامل آژانس امنیت ملی, می خواستم دسترسی به این مواد است. یک منبع پیشنهاد شده است که سازمان سیا می خواست به ماسک آمریکایی هویت در مجموعه داده ها قبل از اجازه می دهد NSA برای مشاهده آن.

دوم بحث شد در مورد کاخ سفید, جلوگیری از اف بی آی از مشاهده متحده آمریکا ایمیل های هک شده توسط روس ها به دست آمده اما کپی شده و با توجه به ایالات متحده توسط ناشناس سرویس اطلاعات خارجی. روسها تا به حال هک اوباما در کاخ سفید و وزارت امور خارجه و همچنین کنگره در سال 2014 و اف بی آی می خواستم به بررسی تکثیر ایمیل به درک روسیه اقدامات فعال در مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

“اما یک شاخص از پیام های وارد شده توسط unnamed خارجی متحد نشان داد که آنها شامل ایمیل از رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان به خوبی به عنوان اعضای کنگره” به نیویورک تایمز گزارش داد. “آقای اوباما در کاخ سفید, مشاور, W. نیل Eggleston تصمیم گرفت که محققان باید باز کردن درایوهای با استناد به اجرایی امتیاز و امکان جدایی-از-قدرت داد و بیداد اگر FBI sifted از طریق قانونگذاران’ پیام خصوصی.”

“تحلیلگران می شده است که در استاندارد اداری رفتار مانند اطاعت از فیلتر کردن مراحل یا جمع اوری اطلاعات حساس است. یا شاید آنها در تلاش بودند برای پوشش دادن چیزی” در نیویورک تایمز نوشت.

هک شد توسط یک گروه شناخته شده به عنوان دنج خرس — همان گروهی که تحلیلگران بر این باورند هک کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان به خوبی.

از واشنگتن پست گزارش داد در سال 2017 است که “آژانس امنیت ملی آمریکا هشدار داده شد به سازش با غرب سازمان اطلاعات” و “متحد تا به حال موفق به هک نه تنها روسها کامپیوتر و همچنین دوربین های مدار بسته در داخل فضای کاری خود را با توجه به مقامات سابق.” به گفته مقامات خارجی متحد “نظارت هکرها به آنها مانور در داخل ایالات متحده سیستم ها و به عنوان آنها راه می رفت در داخل و خارج از فضای کاری و قادر به دیدن مواجه است.”

این اطلاعاتی خارجی در حال حاضر در حال بررسی توسط دورهام به احتمال زیاد از هلند.

یک مقاله توسط تلگراف در سال 2018 دقیق چگونه هلندی “نفوذ به سیستم های از روسیه سایبر واحد شناخته شده به عنوان دنج در اواسط سال 2014 و نظارت آنها را برای حداقل یک سال” و “اطلاع CIA و کمک به حذف دنج خرس از وزارت امور خارجه ایالات متحده کامپیوتر آنها تا به حال به هک در اواخر سال 2014” در حالی که آنها “نیز تحت نظارت روسیه هکرها به عنوان آنها سعی در تضعیف طبقه بندی نشده سیستم های کامپیوتری در کنگره و کاخ سفید است.”

یک قطعه توسط هلندی خروجی de Volkskrant ادعا کرد که در سال 2018 که هلندی هوش “شد شاهد به هکرها اذیت و آزار و نفوذ رهبران حزب دموکراتیک انتقال هزاران ایمیل و اسناد” و “ارائه شواهد بسیار مهم از دخالت در نرم از حزب دموکرات است.” خروجی ادعا هلندی اطلاعات “نیز زمینه را برای اف بی آی شروع به بررسی تاثیر روسیه دخالت در انتخابات است.”

دورهام “پرسش و پاسخ که به نظر می رسد با هدف درک چگونه تحلیلگران خود رسیده نتيجه گيری و کسی که سوار این روند … و اینکه آیا و چگونه اطلاعات از دولت های خارجی و یا سازمان سیا بازی هیچ نقشی در تحریک سوء ظن در FBI در مورد تهمت کمپین لینک کلیک کنید برای روسیه” منابع ذکر شده توسط نیویورک تایمز گفت.

کمیته اطلاعات مجلس سنا اخیر گزارش دولت اوباما آهسته پاسخ به ” دخالت “نشان داد که دولت ایالات متحده بود و نه-postured برای مقابله با روسیه در انتخابات دخالت فعالیت با طیف گسترده ای از به آسانی در دسترس گزینه های سیاست.” این گزارش به این نتیجه رسیدند که اوباما سیاستگذاران “که با انتخابات دخالت به طور مستقیم هدف قرار دادن ایالات متحده آمریکا” تا زمانی که به آنها گفته شد در مورد هنوز اطلاعات طبقه بندی شده از برنان و سازمان سیا است.

به گزارش سنا را در بخش “ایالات متحده هوش جامعه آگاهی” از جمله هنگامی که و چگونه سازمان سیا ممکن است برای اولین بار در مورد روسیه انتخابات دخالت تلاش است تقریبا به طور کامل redacted.

دورهام است که مورد نقد این عنوان به خوبی به عنوان برنان را از دیگر اقدامات در سال 2016 ممکن است قرار دادن تا تحقیقات خود را در بهار یا تابستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im