‘اثبات که شما می توانید آن را دریافت بیش از حد’: Chris Cuomo ارائه می شود برای اولین بار نشان می دهد از خانه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

ایسنا میزبان Chris Cuomo, به نظر می رسد در هوا برای اولین بار پس از اعلام که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

در صبح روز سه شنبه کومو اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای COVID-19. در طول نمایش خود را در سه شنبه شب, او گفت که او امیدوار است که بیماری خود را به یاد مردم به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل چرا که این ویروس می تواند آلوده آنها را به عنوان به خوبی.

“پیشنهاد من: نه گرفتار در اعداد” کومو گفت: این ویروس مرگ و میر. “آنها فقط ترسناک و آنها را از این زمینه است. ما نمی باید تست داده ها را حس واقعی از واقعیت ما فراتر از آنچه ما می دانیم این است که چهره آن را برای قریب به اتفاق تعداد کسانی را که بیمار است و در صورت معدن است. من تست مثبت است. ترسناک بله همانطور که شما ممکن است تصور کنید. اما بهتر است من از شما.”

او ادامه داد: “نگرانی من این است آنچه که من ممکن است قرار داده اند ، درست مثل شما می خواهم. است که صدمه زدن به من راه بیش از هر چیز این ویروس می تواند انجام دهد. بیایید تمرکز اجازه دهید با استفاده از این مثال از من داشتن آن را به عنوان اثبات که شما می توانید آن را دریافت بیش از حد خدای ناکرده. ما را مجبور به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از بیمار است. ما باید آن را برای خودمان و خانواده ما است و برای کسانی که در خط مقدم هستند که صرفه جویی در زندگی مردم مثل من و بسیاری از شما.”

کومو گفت که او نمی خواست به این داستان اما که او احساس خوبی به اندازه کافی برای انجام نشان می دهد. در حالی که او گفت که او سالم به اندازه کافی برای انجام این نشان می دهد او اضافه شرط “شما نمی خواهید این [ویروس].”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im