‘عمیق و نگران کننده echo’: شیف ادعا تهمت coronavirus پاسخ یادآور اوکراین در تماس تلفنی

خانه سابق استیضاح مدیر آدام شیف رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ به او گفت که در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین که با تشکیل این اساس از رئیس جمهور را استیضاح.

“من فکر نمی کنم ما تا به حال پیش بینی شده است که نام تجاری خود را از خودشیفتگی و نام تجاری خود را از بی کفایتی گاهی اوقات نام تجاری خود را از شرارت خواهد بود تا کشنده به مردم آمریکا” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: در MSNBC.

“اما احتمالا شما می دانید قویترین اکو از آنچه که ما صحبت کردن در مورد در دادگاه بود که او قبلا صحبت کردن در مورد چگونه او نمی خواست برای بازگشت به تماس از فرمانداران او نمی خواست خود را از معاون رئیس جمهور برای بازگشت به تماس از فرمانداران که نمی شد گفت خوب همه چیز در مورد او. که واقعا نمی شد گفت: همه چیز در مورد او که او می تواند پس از آن نوبت به کمپین تبلیغات به عنوان در واقع او است. که چنین عمیق و نگران کننده اکو از آنچه که او تلاش کرد تا با اوکراین است.”

شیف برجسته برجسته در تلاش برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر به دلیل یک تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین. سنا تبرئه رئیس جمهور پس از او بوده است استیضاح توسط مجلس.

شیف شده است و سازگار منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول شیوع کروناویروس و گفته او بررسی روش پشت تصمیم به ارائه فدرال کمک به شهروندان آمریکایی در طول بیماری همه گیر.

“شما تا به حال خود رئیس جمهور مردم علنا صحبت کردن در مورد خطر و حتی پس از این ویروس تاسیس واقعیت است که آن را گسترش و از آمدن به ایالات متحده است. شما هنوز هم به حال رئیس جمهور صحبت کردن آن را مانند آن خواهد بود و بدتر از آنفولانزا” شیف گفت: مادر جونز.

تقریبا 53,000 مردم در آمریکا درگذشت از coronavirus و تقریبا 930,000 آلوده شده است در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im