rice crop, wheat cropدولت هنوز ریختن آن کج رویکرد طرفداری از برنج و گندم برای تهیه و به عنوان آشکار است از این واقعیت است که آن را انتخاب کرده است به ادامه MSP سیستم.

اگر چه اخبار خوب در فروشگاه برای دولت به عنوان خروجی تنظیم شده است برای افزایش در بازگشت از افزایش ربیع برداشت وجود دارد نگرانی در مورد ذخیره سازی است که این امر باید به آدرس. بنابراین به عنوان خروجی برای گندم و برنج در این فصل از بازدید یک رکورد 101.2 و 115.63 تن به ترتيب سهام بیش از حد از مواد غذایی سبوس دار به این معنی است که آن را دشوار خواهد بود برای FCI به انجام بیشتر تهیه و یا ایجاد فضای اضافی برای دانه به عنوان پروژه اشاره در گزارش. مشکل فراتر از FCI خرید.

اخبار مرتبط

دولت هنوز ریختن آن کج رویکرد طرفداری از برنج و گندم برای تهیه و به عنوان آشکار است از این واقعیت است که آن را انتخاب کرده است به ادامه MSP سیستم. یک تجزیه و تحلیل از این سال اقتصادی بررسی نشان می دهد که بالاتر MSPs منجر به بالاتر تدارکات حتی زمانی که هزینه های اقتصادی شده اند در حال افزایش است. مهم تر روند نشان می دهد که حتی به عنوان کشاورزان تمایل به تولید بیشتر و دولت همچنان به خرید بیشتر و مصرف کاهش پیدا کرد. در حالی که یک محلی سازی طرح به عنوان پیش بینی شده در بودجه ممکن است کمک به دولت نمی خواهد بود قادر به آرزو مشکل دور مگر آن آدرس نگرانی واقعی در مورد MSP و تدارکات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im