احمدآباد شهرستان گزارش اول آن دو Covid-19 مورد در مارس 20. یک ماه بعد از شمارش شروع به پریدن کرد به 1,101. امروز احمدآباد رتبه دوم در هند بمبئی (2,268 موارد به عنوان در یکشنبه) در شرایط حداکثر coronavirus بیماران در یک شهر است. در حالی که واکنش اضطراری در جای پای جنگ و دولت با در نظر گرفتن چند اقدامات پیشگیرانه برای مهار ویجی Nehra رئیس مدنی بدن احمدآباد Municipal Corporation (AMC) می خواهد برای تشخیص به عنوان بسیاری از موارد که ممکن است قبل از این مستند به پایان می رسد در مارس 3.

در یک مصاحبه تلفنی با BusinessLine, Nehra توضیح می دهد احمدآباد خود مدل “تعقیب ویروس’ و ‘نظارت superspreaders’ به جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر. گزیده ای:

این موارد در حال افزایش است کاملا به سرعت. چه چیزی باعث این جهش?

چند عوامل مسئول این کار است. حجم زیادی از جمعیت نسبتا بالا تعداد (6,000 نفر) خارجی ورود تعداد زیادی از بازدید کنندگان از تحت تاثیر قرار شهرهای دهلی نو و بمبئی و ایندور و تراکم جمعیت در جداره-شهر منطقه که در آن ما شاهد خوشه های در حال ظهور. اما بالاتر از همه, دلیل اصلی بالاتر از موارد است که ما استراتژی فعالانه پیدا کردن موارد مثبت. از کل موارد گزارش شده حدود 70 درصد در حال فعالانه شناسایی از طریق ما فشرده نظارت و آزمایش است.

چه استراتژی پشت فعال نظارت?

اگر یک فرد است که مشخص نیست در مرحله اولیه و نمی شود به انزوا و سپس این احتمال وجود دارد که خود را در حال حرکت در اطراف در این شهر آلوده کردن بسیاری از دیگران است. پس از او می افتد واقعا بیمار او تست شده است و در پیدا کردن او مثبت, او به بیمارستان و با توجه به درمان است. این است منفعل نظارت است. آنچه که ما در حال تمرکز بر فعال است نظارت که تحت آن تیم ما از بهداشت و درمان کارگران تمام mohallas, محلات و جوامع و کمتربه خصوص در کانون مناطق.

ما انجام گسترده نظارت و غربالگری این افراد و سپس تست موارد مشکوک. به همین دلیل ما شاهد یک افزایش شدید در موارد گزارش شده. اما مزیت این روش این است که ما قادر به شناسایی چنین مواردی در مراحل بسیار اولیه و قادر به جداسازی آنها از دیگر مکان های عمومی و کاهش آینده امکان عفونت گسترش یافته است.

رفتن توسط داده ها از آزمون, West Bengal در حدود 47 آزمون در هر میلیون, Andhra Pradesh و گجرات در حال آزمایش حدود 400 هر کرالا 512, Maharashtra 551 و دهلی نو 1,103 آزمون در هر میلیون نفر است. احمدآباد را آزمایش کرده است 2,490 فتح در هر میلیون نفر است. ما پیدا کرده اند که حدود 80 درصد از موارد گزارش شده بودند بدون علامت. این به این معنی آنها بالقوه پخش. مستقیم از مزایای این ورزش این است که ما قادر به شناسایی پتانسیل تاج بمب و قادر به خنثی کردن آن را در زمان. با این کار ما شده اند قادر به صرفه جویی در حدود 2.5 تا 3 لاخ مردم از عفونت است. بنابراین ما راضی هستند با پیشرفت تلاش های ما.

چه برنامه ای برای آینده دارد ؟

ما باید یک استراتژی روشن برای فعالانه تشخیص به عنوان بسیاری از موارد که ممکن است قبل از این مستند به پایان می رسد. هدف این است که ما باید یک حداقل تعداد ممکن از فعال عفونی موارد در جمعیت عمومی پس از مستند.

از تجربه جهانی ما را دیده اند که پس از این مستند است برداشته اجتماعی فاصله اقدامات کمتر موثر و عفونت نرخ شروع به بالا رفتن دوباره. در رویکرد ما ما زحمت نیست در مورد افزایش تعداد. این رویکرد منجر به افزایش موارد گزارش شده و شاید آن را نیز ممکن است منجر به افزایش مرگ و میر گزارش شده. اما از آن خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش تعداد واقعی و واقعی مرگ و میر. این است که ما خود را سفارشی مدل — که شامل رویکردهای ‘تعقیب ویروس’ و ‘superspreaders’. اما برای مهاجم, تست ما پس از کره جنوبی ،

در این مستند افرادی مانند سبزی فروشندگان فروشنده ها و داروخانه ها تبدیل به یک اتصال زنجیره ای برای امکان گسترش ویروس. است وجود دارد یک استراتژی برای قرار دادن نظارت بر آنها را به پیشدستی احتمالی گسترش عفونت است ؟

بله یک استراتژی وجود دارد. ابزار است که ما با استفاده از فشرده نظارت و تهاجمی تست به عنوان هدف ما به دنبال به طور عمده هستند — آنچه ما تماس بگیرید — superspreaders.

در یکی از آخرین هفته ما بیشتر یا کمتر تحت پوشش superspreaders. هیچ کمتر از فردا (دوشنبه) ما در حال رفتن به یک “superspreaders ” روز” که در آن ما در حال استقرار در تمام تیم های ما در سراسر همه ما مناطق در تمام بخش ها (از شهر) به انجام نظارت غربالگری و تست از تمام پتانسیل چنین superspreaders. این شامل سبزی فروشندگان و قیمت عادلانه فروشگاه صاحبان grocers, شیر, سالن اپراتور ها درب-به-درب جمع آوری زباله تیم — هر کسی که می آید در تماس با چند تعداد زیادی از مردم به دلیل کار و فعالیت های خود را.

آیا شما هر گونه نگرانی در حال حاضر مانند مردم حمایت و یا زیرساخت های تنگناها?

ما دیگر هیچ گونه نگرانی های عمده ای در حال حاضر. مردم حمایت و هر چیز دیگری است که در جای خود.

آیا نگاه ما به موارد مثبت رفتن تا بیشتر ؟

من فکر نمی کنم چرا که بیشترین افزایش در اعداد آمده است تا تنها از این کانون خوشه که در آن شیوع اتفاق افتاده است. ما شده اند قادر به پوشش حدود 90 درصد از آن منطقه است. بنابراین حداکثر در دو روز آینده, ما شروع به دیدن یک قطره در اعداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im