بخش خصوصی باید دراز استرس در تحقیق در علوم پزشکی: Amit Shah

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در روز شنبه گفت: بخش خصوصی نیز باید دراز استرس در پژوهش در علوم پزشکی به غیر از فراهم کردن امکانات بهداشتی برای مردم است.

شاه این اظهارات را در حالی که حضور در افتتاح یک بخش خصوصی ساخته شده چند superspeciality بیمارستان در Bhubaneswar که در آن Odisha وزیر Naveen Patnaik و اتحادیه وزیر نفت Dharmendra Pradhan نیز حضور داشتند.

بیمارستان مبلغ نهایی مدیکر را ارائه کواترنر مراقبت.

“من آرزو می کنم موفقیت بزرگ را به این مرکز پزشکی” شاه گفت. “افتتاح دانشکده های پزشکی ممکن است کمک به توسعه بخش بهداشت و درمان. بخش خصوصی نیز باید استرس در پژوهش در علوم پزشکی.”

صفحه اصلی وزیر که در آخرین گامهای خود را در سفر دو روزه به Odisha گفت: مردم از دولت باید مراقبت های بهداشتی بهتر. او امیدوار است که بیشتر و بیشتر این امکانات بهداشت و درمان خواهد آمد تا در دولت همراه با بخش دولتی در طرح های.

Patnaik تبریک مقامات Sikshya O Anusandhan خیریه اعتماد برای ایجاد یک کیفیت مرکز بهداشت و درمان.

Pradhan همچنین با تبریک رئیس اعتماد Manoj Nakay. او درخواست وزیر برای اجرای Ayushman بهارات سلامت طرح در دولت به طوری که مردم می تواند فایده بهداشت و درمان در یک مرکز.

گسترش در سراسر ده هکتار از زمین های نه طبقه بیمارستان را ارائه نسل بعدی درمان در بیمار متمرکز و تکنولوژی پیشرفته تنظیمات به مردم منطقه زیر یک سقف با توجه به بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>