خصوصی مدارس مذهبی بیشتر از مدارس دولتی به بازگشایی در سقوط

خصوصی مدارس مذهبی هستند به احتمال زیاد مدارس برای باز کردن در پاییز حتی به عنوان اکثریت از مدارس دولتی با توجه به باقی مانده بسته و یا هل دادن خاموش خود را شروع تاریخ.

در هفته گذشته بسیاری از کاتولیک دایره اسقفی که با هم اجرا یک شبکه گسترده ای از مدارس سراسر کشور اعلام کرد که آنها قصد دارند به همراه دانش آموزان خود را برای کلاس های حضوری. اگر چه اکثریت مردم مخالفت با باز شدن مدارس, مدارس خصوصی بهتر در انجام آن با خیال راحت عمدتا به دلیل کوچکتر اندازه کلاس با توجه به میرا McGovern سخنگوی انجمن ملی مدارس مستقل.

اما بسیاری از مدارس مذهبی برنامه ریزی برای بازگشایی در پاییز باید قاب عزم خود را به عنوان یک تصمیم گیری است که در میان نه تنها نگرانی های بهداشتی خود اما همچنین نگرانی های مداوم است که فشار اجتماعی خواهد prod دولت به نیاز خود را بسته. بسیاری از کلیساها تبدیل شد درگیر در coronavirus مربوط به آزادی مذهبی دادخواهی در بهار امسال پس از دولت نورد گسترده خاموش کردن برنامه های.

در مینه سوتا که در آن ممکن است در یک ائتلاف اسقف های کاتولیک و پیرو رهبران مذهبی به مبارزه طلبیده رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را خاموش از فرد در خدمات کلیسا, مینیاپولیس, اسقف اعظم برنارد Hebda این هفته اعلام کرد که مدارس کاتولیک باز خواهد شد در پاییز. به طور مشابه, اسقف جیمز قدرت از اسقف نشین از برتر ویسکانسین در بیانیه ای گفت به پدر و مادر است که مگر دولت ارائه می دهد یک دلیل قانع کننده برای بسته باقی می ماند مدارس به جلو حرکت خواهد کرد با فرد در یادگیری است.

“آنچه که ما می خواهم به شما اطمینان دهم این است که مدارس ما در حال برنامه ریزی برای دوباره باز کردن در پاییز ما سنتی و چهره به چهره حالت مگر اینکه قانونی مقامات اجازه نمی دهد آن را,” او نوشت.

مدارس کاتولیک در سراسر کشور منتشر کرده اند برنامه های خود را برای سقوط با تاکید بر مزایای روانی در فرد یادگیری است. مانند بسیاری از دایره اسقفی برنامه ریزی برای رفتن به عقب در پاییز ماساچوست اسقف نشین از سقوط در رودخانه است که اجازه می دهد پدر و مادر برای انتخاب کردن فرزندان خود از فرد در یادگیری اما اسقف نشین امیدوار کودکان باز خواهد گشت.

“ما نگران کاملا رک و پوست کنده در مورد بهداشت روان, اثرات, گفت:” استیو Perla, سرپرست مدارس کاتولیک برای اسقف نشین از رودخانه سقوط در نزدیکی بوستون در نامه ای به پدر و مادر در هفته گذشته.

“این بچه ها جدا شده,” او اضافه شده است. “ما می دانیم که آنها می خواهند برای دیدن دوستان خود و بازگشت به خود معلمان است. ما فکر می کنیم این مهم است برای سلامت اجتماعی و روانی است که آنها را یک فرصت برای رفتن به مدرسه.”

دیگر خصوصی مدارس مذهبی هستند با استفاده از عدم اطمینان در مورد سقوط به عنوان یک راه برای جذب پدر و مادر که در غیر این صورت خواهد فرستادن فرزندان خود به مدارس دولتی است. اسقف نشین از نیوهمپشایر اعلام کرد در اوایل ماه جولای که آن را به ارائه کمک درسی معافیت به افرادی که انتقال فرزندان خود را در مدارس خود را قبل از آگوست ، 31.

اسقف نشین است که ساخت آن زمین به عنوان یک منبع کمک به پدر و مادر غرق چشم انداز بالقوه مدرسه در منزل فرزندان خود را برای ترم یکی دیگر.

“ما می خواهیم به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به ما بپیوندید فوق العاده جوامع” آلیسون Mueller, اسقف نشین را مدیر بازاریابی و گفت: این اتحادیه رهبر. “ما آنها را در کلاس در فرد این سقوط است.”

دیگر ایمان مبتنی بر گروه ها و همچنین غیر مذهبی مدارس خصوصی این ماه مشابه ساخته شده اند اطلاعیه ها.

اما حتی به عنوان بسیاری از مدارس خصوصی دنده تا برای ترم پاییز, عمومی, مدارس, بازگشایی یک سوال باز در سراسر کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سخت تحت فشار قرار دادند برای همه مدارس برای بازگشایی, تهدید به خودداری از بودجه فدرال از کسانی که منطبق نیست. رئیس جمهور تهمت وزن در این مسئله نیز هست.

“در حال حاضر که ما شاهد آن در مقیاس بزرگ صورت و دست اول آموزش مجازی ثابت کرده بود وحشتناک نسبت به در مدرسه و یا در محوطه دانشگاه, یادگیری” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “حتی نزدیک! مدارس باید باز در پاییز. اگر باز نمی شود, چرا دولت فدرال به بودجه? آن را نمی خواهد!!!”

در همان زمان بسیاری از رهبران بزرگ, عمومی, مناطق اغلب با کمبود بودجه روبرو شده و یا آشفته اند ابراز نگرانی که از سرگیری کلاس ها به طور ناگهانی می تواند سلامت فاجعه است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز چهارشنبه گفت که سنا در حال کار برای تضمین بیشتر بودجه برای مدارس برای رفتن به عقب در پاییز.

“من فکر می کنم همه شواهد نشان می دهد که آموزش از راه دور برای کودکان و نوجوانان است که به عنوان خوب آنها در حال حاضر از دست رفته بخشی از آخرین ترم ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای با خیال راحت بازگشت به کار” کنتاکی جمهوری خواه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de