پریتزکر مسائل هشدار شدید به مدارس بیش از دستورالعمل های ایمنی

Gov. J. B. پریتزکر در روز شنبه گفت: مدارس به دنبال دستورالعمل های ایمنی در پاییز و یا در صورت عواقب.

“مردم خوب با نیت خوب می تواند اختلاف نظر در مورد چگونگی و زمانی که بچه ها باید به بازگشت به مدرسه” پریتزکر گفت: در یک کنفرانس خبری در شیکاگو است. “اما اجازه دهید من روشن شود, من نمی خواهد اجازه دهید فرزندان خود من بازگشت به مدرسه ای که در آن ماسک اجباری نیست و تلاش جدی نشده است و ساخته شده برای نگه داشتن دانش آموزان فاصله در طول روز. این باید بحث برانگیز است.”

فرماندار گفت: مدارس که اصلا به دنبال دولتی بهداشت عمومی ارشاد می تواند پرونده های حقوقی و بدهی های دیگر.

“هر منطقه است که در نظر دارد به بی اعتنایی به این اسلام است که در قمار با زندگی کودکان ما معلمان و خانواده” پریتزکر گفت. “مناطق که زندگی نمی کنند تا به سلامت عمومی دستورالعمل ها و استانداردها و نمی توان یک تلاش واقعی برای حفاظت از جوامع خود از این ویروس می تواند مسئول برگزار می شود در دادگاه توسط اعضای جامعه که بیمار هستند-تحت تاثیر قرار.”

به عنوان دولت بیش از 850 مدرسه در مناطق قرار داده و با هم برنامه ریزی برای ترم پاییز این ایلینوی انجمن آموزش و پرورش منتشر شده خود ایمنی استاندارد برای مناطق است که برنامه ریزی برای ارائه حضوری آموزش.

“ایلینوی انجمن آموزش و پرورش معتقد است همانطور که کارشناسان بهداشت و درمان است که این امر می تواند بهترین برای دانش آموزان برای یادگیری در یک فرد در محیط مدرسه که در همه ممکن است. در این زمان همه گیر جهانی با توجه به این رمان coronavirus, اما, ایمنی و بهداشت ما دانش آموزان و کارکنان باید نگرانی های اولیه و تمرکز همه جوامع در سراسر کشور ما و در سراسر کشور” ایلینوی انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور Kathi گریفین در بیانیه ای گفت. “هیچ کس می خواهد به بازگشت به مدرسه بیش از آن را انتخاب کرده اند که آموزش و پرورش به عنوان حرفه ای خود را, اما آن را نیز معلمان حرفه ای که درک بهتر از هر کسی تاثیر یک بیماری مسری می توانید در یک مدرسه جمعیت است.”

ایلینوی انجمن آموزش و پرورش است که دولت بزرگترین معلم, اتحادیه اروپا به نمایندگی 135,000 اعضا از جمله معلمان خارج از شیکاگو و آموزش کارکنان پشتیبانی آموزش عالی علمی بازنشسته آموزش و پرورش کارکنان و کسانی که در آماده سازی برای تبدیل شدن به معلمان است.

انجمن گفت که در هر منطقه باید سیاست هایی در مورد پوشش صورت اجتماعی, فاصله, تمیز کردن برنامه های تمیز کردن لوازم و ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای همه کارکنان. همچنین گفت: تمام خط مشی ایمنی و سلامت باید به دنبال راهنمایی از آکادمی آمریکایی اطفال ایلینوی وزارت بهداشت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دولت آمریکا با هیئت مدیره آموزش و پرورش.

اتحادیه نام مربیان برای حمایت از مناطق به اجرا قوانین که به وضوح مشخص شده برای دانش آموزان و کارکنان. چنین سیاست هایی باید شامل یک برنامه برای اجرای ساختمان مدرسه بازگشایی با توجه به این بیانیه.

آکادمی اطفال آمریکا نیز نامیده می شود برای فرد در این آموزش قرار می گیرند.

“هدف مشترک ما باید به دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه این سقوط اگر در همه ممکن است” American Academy of Pediatrics رئیس جمهور دکتر سالی Goza گفت: در کاخ سفید نشست. “از دست رفته مدرسه است اثرات پایدار در کودکان است.”

بیش از 13 میلیارد دلار از مراقبت های عمل شده است اختصاص داده شده به کمک K-12 دانش آموزان ثبت نام شده در منشور و مدارس خصوصی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. از طریق وزارت خزانه داری را 150 میلیارد دلار Coronavirus امداد صندوق دولت و دولت های محلی شده اند اعلام بودجه توزیع شده برای کمک به مدرسه محلی منطقه.

برخی از ایالت ایلینوی مدارس در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای حضوری آموزش در پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net