پرنس چارلز تست مثبت برای coronavirus; همسر والا تست منفی

پرنس چارلز که 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus است اما در سلامت خوب است و در حال حاضر خود منزوی در اسکاتلند است.

چارلز پسر ارشد ملکه الیزابت, نمایش, چه Clarence House گفته شد علائم خفیف اما همچنان در سلامت خوب است و کار از خانه خود را در Balmoral و مستغلات در اسکاتلند است. همسرش, Camilla آزمایش منفی است.

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” Clarence House گفت. “او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

“دوشس کورنوال نیز آزمایش شده است اما آیا ویروس” Clarence House گفت.

سلطنتی منبع گفت: شاهزاده ولز بود و تست شده در دوشنبه کردم و نتایج در روز سه شنبه. چارلز صحبت کرده است به هر دو ملکه الیزابت و فرزندان او.

او در گذشته شاهد 93 سال پادشاه در صبح روز 12 مارس پس از سرمایه گذاری, قبل از اولین بار که او می شده اند عفونی.

“علیاحضرت ملکه باقی مانده در سلامت خوب” کاخ باکینگهام گفت. “ملکه گذشته دیدم شاهزاده ولز به طور خلاصه پس از سرمایه گذاری در صبح روز 12 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را.

سلطنتی منبع گفت که اولین چارلز اند عفونی شد مارس 13.

ملکه الیزابت در لندن سمت چپ برای قلعه ویندسور در 19 مارس ، او با 98 ساله, شوهر, فیلیپ. “این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر” Clarence House گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>