چهارده احزاب مخالف در اعتراض پوشیدن, سیاه, باند بازو زمانی که رئیس جمهور Ram, Nath Kovind خطاب نشسته مشترک هر دو مجلس در اولین روز از بودجه جلسه. مخالفت اعضای انتقاد یک مرجع نقطه شهروندی (متمم) قانون در سخنرانی رئیس جمهور نامیده می شوند و این مایه تاسف است.

مخالف حرکت خواهد کرد اصلاحات خواستار حذف مرجع در هر دو خانه به حرکت به توان نقل مکان کرد توسط مرکز ضمن تشکر از رئیس جمهور برای سخنرانی. از رهبران اپوزیسیون نیز نمی نشستن بر روی صندلی های تعیین شده در ردیف جلو به عنوان یک علامت از اعتراض. آنها گفتند این سخنرانی حتی platitudes و آن را “یک لیست خشکشویی اشتباه قوانین”.

رهبران اپوزیسیون به خبرنگاران گفت که بسیاری از این مصوبات بوده که ادعا کرد به عنوان دستاوردهای این مرکز در این سخنرانی در حال تفرقه و به خصوص در خطوط گسل در کشور است. رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد اسلامی گفت: آنچه که اتفاق می افتد در هند militates در برابر آنچه مهاتما گاندی و گورو ناناک ایستاده بود و خود را شناخت ، “دولت متکبر و دولت نیز فاقد شفقت نوع خشونت است که مهندسی شده است, موجب شده و این نوع از زبان است که وزیران و رهبران ارشد بی جی پی در حال استفاده است. بنابراین وقتی ما سوال اساسی اخلاق از برخی از اقدامات انجام شده توسط دولت است که ما گفت: در حال تبعیض آمیز و تفرقه. این نباید داشت هر مرجع در آدرس رئيس جمهور” گفت: کنگره معاون رهبر در Rajya سبها آناند شارما.

“این است که حمایت دولت خشونت را به عنوان دولت هیچ کاری برای جلوگیری از آن” شاخص بهای مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury گفت. “جامعه خطرناکی است ومیگوید به سوی یک جنگ داخلی مانند وضعیت و دولت تنها مسئول آن است. دولت در دستور کار است که به تقسیم مردم به تحکیم خود Hindutva انگیزه” Yechury اضافه شده است.

قبلا رهبران اپوزیسیون از جمله سونیا گاندی, راهول گاندی و TR Baalu اعتراض در مقابل مجسمه گاندی در مجلس در برابر حمله به دانشجویان و معترضان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im