‘رئیس جمهور برای کمک به مقابله با توسعه اجتماعی-اقتصادی’

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury به خواست رئیس جمهور Ramnath Kovind به دخالت در مسائل مهم از جمله وضعیت اسفبار کارگران مهاجر به دلیل رشته به 21 روز lockdown برای مبارزه با گسترش Covid-19 ناکافی بودجه متحده تاثیر مستند در اقتصاد و عدم شفافیت PM مراقبت صندوق و ادعا communalisation از این بیماری همه گیر.

او گفت: نماد نمی تواند جایگزین فوری بتن اقداماتی را که باید انجام شده توسط دولت است. “نخست وزیر اعلام 21 روز در سراسر کشور مستند آمد با صرف چهار ساعت توجه کنید. اما تنها روز “Janata حکومت نظامی’ است که او تا به حال نام در تاریخ 22 مارس تا به حال دو بعد توجه کنید به طوری که مردم می تواند آماده شود. این مستند مجبور شده است بدون هیچ گونه آمادگی قبلی نه توسط دولت و نه توسط مردم. نتیجه این شده است یک درجه از هرج و مرج و هرج و مرج است که شکست بسیار هدف شامل جامعه انتقال این بیماری همه گیر” Yechury گفت.

او گفت: ترتیبات می تواند ساخته شده اند از طریق قطار و اتوبوس برای کارگران مهاجر شکست که اسکان موقت باید ساخته شده اند قبل از اعلام با کافی ارائه جیره و ماندن امکانات. او گفته است که نخست وزیر را انتخاب دولت به اعتماد به نفس قبل از اعلام سراسر کشور مستند. “بسیاری از ایالت ها به طور کامل آماده به عنوان یک نتیجه. در حال حاضر درخواست از دولت برای گرفتن مسئولیت برای کارگران مهاجر’ بحران بسیار ناعادلانه است. دولت مرکزی باید سخاوتمندانه حمایت ایالات متحده از نظر مالی در این تلاش,” او گفت:.

او گفت: عواقب اقتصادی این مستند را بیشتر تشدید رکود اقتصادی که در مجموعه بود قبل از شیوع بیماری همه گیر. “دولتهای بسیاری از کشورها انجام شده برای جبران کارفرمایان به میزان 80 درصد از دستمزد خود را ، ‘خود را’ دولت نیز باید اعلام چنین اندازه گیری,” او گفت:. او خواستار یک بار چشم پوشی از وام های گرفته شده توسط کشاورزان است. او گفت: تهاجمی تقویت PPE باید انجام شود بلافاصله.

حمله به “ساعت مراقبت” صندوق گفت: این اداره با اعتماد چهار — نخست وزیر, صفحه اصلی, وزیر, وزیر دفاع و وزیر دارایی. “چگونه صندوق های جمع آوری خواهد شد پرداخت آنچه در آن است, پاسخگویی به همه اینها ناشناخته است. وجود دارد گزارش های نگران کننده از سرکوبگر مجموعه های اتوماتیک کسر دستمزد یک روز از دولت, کارمندان و حرفه ای از جمله بهداشت و درمان کارگران بدون موافقت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de