مدارس دبستان اتخاذ pro-Black Lives Matter درسی

نخبگان مدارس خصوصی هستند تحت فشار بودن توسط Black Lives Matter حامیان شامل مواد نهادی “نژادپرستی” در برنامه درسی و دانشجویی برنامه های زندگی.

Black Lives Matter رانده است اعتراضات علیه خشونت پلیس به دست آورده و کمک های مالی از نام تجاری شرکت های مشتاق برای جلوگیری از تبدیل شدن به هدف از فعالان خود را. دبستان مدارس خود را هدف بعدی حرکت داده می شود شتاب از طریق تظاهرات گسترده پس از مرگ جورج فلوید 46-سال-پیرمرد که درگذشت در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه و در طول بازداشت.

عصری خصوصی مدارس متوسطه باید پس از تلفظ پشتیبانی برای زندگی مهم نیست و یا حداقل آن اصول است. که شامل Brearly مدرسه Chapin مدرسه دانشگاهی مدرسه دالتون مدرسه اما ویلارد گیلمن از گروتون مدرسه Loomis, Chaffee, مدرسه باربرها مدرسه, Phillips Academy Andover, Phillips Exeter Academy, سیدول دوستان اسپنس مدرسه تعبیر فرهنگستان تفت و Westover مدرسه.

بسیاری با “ضد نژاد پرستی” اظهارات ماه گذشته پس از اتهامات برخی از فارغ التحصیلان از رنگ در “Blackat[نام مدرسه]” Instagram حساب این ادعا که آنها با تجربه موارد نژادپرستی در طول زمان خود را به عنوان دانش آموزان در موسسات.

مدارس و سپس عذرخواهی کرد به سیاه و سفید سابق یا فعلی دانش آموزانی که تجربه “نژادپرستی نظاممند” و توصیف اقدامات برای از بین بردن “سفید برتری.” در حالی که همه در حال گسترش طرح های مرتبط با تنوع سهام ورود و ترویج “عدالت اجتماعی است.”

“به ما سیاه گذشتگان و پيشينيان Color: من شما و من درد خود را. من بشنو و باور شما و من خیلی متاسفم برای آنچه که شما باید از طریق رفتن. من متعهد به حمایت از شما” کاترین Windsor, خانم پورتر سر از مدرسه نوشت: در پیام “جورج فلوید تونی McDade, Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تعداد بی شماری از مردم سیاه و سفید که از دست داده اند زندگی خود را سزاوار بهتر است.”

این مدرسه دالتون منتشر شد بیانیه ای مشابه پس از alumnae نگرانی.

“دالتون به طور کامل پشتیبانی از اعضای جامعه که درگیر در حال انجام گفت و گو به نماد بی عدالتی و تشویق دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده و کارکنان برای گزارش هر گونه اعمال نژادپرستانه نابرابر و یا متعصب انجام به دولت” در شرق فوقانی جانبی دبستان مدرسه گفت. “ما همچنان به واقعی و عملی گفتگو در مورد آنچه مردم سیاه و سفید و دیگر مردم رنگ را تجربه کرده اند در دالتون.”

این عذر خواهی و اظهارات نمی شد به اندازه کافی برای برخی از فعالان و خواستار بیشتر.

“اگر مدارس واقعا جدی در مورد پرداختن به ضد سیاه نژادپرستی فراتر از این جریان لحظه ای پس از آن وجود دارد باید بسیار بیشتر سرمایه گذاری در سیاست های مختلف شیوه ها و باورهای زمانی که شور ریزید” UCLA آموزش و پرورش استاد و عدالت اجتماعی مدافع تایرون C. Howard نوشت: Edsource.org. “هنگامی که راهپیمایی جلوگیری از مدارس نیاز به نگاه خود را در آینه و بپرسید که چگونه می تواند به ما می گویند سیاه و سفید زندگی می کند هر زمانی که ما همدست در سیاه شکست؟”

خصوصی مدارس, اما, شامل برنامه های مختلف و طرح های خود را در سراسر برنامه درسی و زندگی دانشجویی فعالیت های مربوط به ضد نژاد پرستی در کارگاههای آموزشی. مدارس رفته اند تا آنجا که اصرار خود را فارغ التحصیلان از خود بپرسید اگر آنها را درگیر در رفتار نژادپرستانه را در زندگی خود.

نه هر کس در ارتباط و یا قبلا در ارتباط با این مدارس خوشحال است. میلیاردر صندوق های تامینی مدیر جان پالسون excoriated منهتن مدرسه اسپنس در سال 2017 نامه برای آنچه که او به نام “نگران کننده” الگوی “ضد سفید تلقین” در آن برنامه درسی نیویورک پست گزارش شده است.

“در سال های اخیر ما رسیده در چندین نوبت به بحث در مورد روند نگران کننده در یک منطقه از درسی که اعتقاد ما بر این است که با داشتن یک تاثیر منفی بر روی دختران ما’ آموزش و پرورش است. به ما اشاره کرد قبل از وجود دارد به نظر می رسد به یک ضد سفید تلقین است که نفوذ بسیاری از نقاط اسپنس درسی” پالسون نوشت.

های اخیر یک آلوم سنت جورج مدرسه بمب چگونه با ارزش ضد نژادپرستی برنامه واقعا هستند.

“آنها در حال گفتن پدر و مادر به صرف $50K یک سال پس از خود را به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود می تواند به نفرت آنها گفت التحصیل گفت: واشنگتن آزما.

این Fieldston مدرسه در ریوردیل نیویورک قبلا اجرا شده ضد نژادپرستی طرح های خود را از طریق تنوع ورود و سهام گروه. با در بهمن ماه سال گذشته به نیویورک پست گزارش داد پدر و مادر عصبانی شد و تلاش برای کشیدن کودکان خود را از مدرسه.

اهدا کنندگان حاضر به دادن پول سرخوردگی معلمان ترک پس از اتهامات محیط مدرسه تبدیل شده بود پر از “شایع سیستمیک یهودی ستیزی” و تثبیت بیش از سیاست هویت.

“من به مبارزه برای مسائل همجنسگرایان” یکی Fieldston پدر و مادر گفت: “اما این نشان دهنده این است از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد در اطراف مدرسه است که ریشه در اطراف تقاطع و وسواس در مورد سیاست هویت و نژاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de