در حالی که سناتور. برنی ساندرز بود مدعی پیروزی در نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه گسترده اتحادیه کارگران در نوادا شد هشدار عضو در برابر حمایت از پیشنهاد خود را.

آشپزی اتحادیه نوادا که نشان دهنده 60,000 کارگران از جمله بسیاری از دولت gaming هتل و غذایی-صنایع خدمات کارکنان ارسال پیام به اعضای شکستن هر یک از نامزدها در این مسائل. این اتحادیه اشاره کرد که ساندرز خواهد “end آشپزی بهداشت و درمان” و “نیاز به مدیکر برای همه است.”

اتحادیه آمار ساندرز با سخت ترین زبان است. هنگامی که توصیف بهداشت ، الیزابت وارن “مدیکر برای همه” پیشنهاد این ادعا او را “جایگزین آشپزی بهداشت و درمان پس از سه سال انتقال و یا در پایان چانه زنی جمعی استدلال.” جزوه ادعا کرد که شخص مدعی جو بایدن پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq خواهد همه “محافظت از آشپزی بهداشت و درمان.”

آشپزی اتحادیه بیمه را فراهم می کند به 130,000 کارگران و خانواده های آنها در نوادا تحت آشپزی سلامت صندوق در نظر گرفته است که یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات در دولت با توجه به نوادا مستقل. این اتحادیه هنوز به طور رسمی تایید شده از هر نامزد جلوتر از دولت Feb. 22 قفقاز.

این دومین بار است که اتحادیه انتقاد نامزدها برای حمایت از “مدیکر برای همه” پیشنهادات که لغو بیمه خصوصی. آن را قبلا نوشت: در یک بروشور “ما نمی خواهد دست ما بهداشت و درمان برای وعده.”

فراتر از سیخ زنی Sanders, اتحادیه سطل آشغال رئیس جمهور تهمت برای حمایت از اتحادیه ها و برای کار به از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه و برای کاهش مهاجرت های غیر قانونی.

این RealClearPolitics رای گیری میانگین را نشان می دهد بایدن پیشرو ساندرز با 3.5 امتیاز در نوادا اما آخرین نظرسنجی انجام شده در دولت است که از اوایل ژانویه و منعکس نمی کند اثر آیووا و نیوهمپشایر در انتخابات. بایدن فرود آمد و در جایگاه چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. ساندرز برنده رای مردمی در هر دو کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی