زلزله قدرتمند می لرزد جنوب مکزیک حداقل 5 مرده

یک زلزله قدرتمند محور در نزدیکی سواحل مکزیک رفت و آمد مکرر از هواتولکو کشته شدن حداقل پنج نفر تحت تأثیر ساختمان در شهر مکزیک و ارسال هزاران نفر در حال فرار را به خیابان.

رئیس مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: یک نفر کشته شد و دیگری مجروح در ریزش ساختمان در هواتولکو, Oaxaca است.

در غیر این صورت او گفت: گزارشها از آسیب های جزئی از بزرگی 7.4 زلزله از جمله پنجره های شکسته و فروریخته دیوار.

Oaxaca فرماندار Alejandro Murat گفت: نفر دوم کشته شد در یک ظاهری خانه سقوط در کوه کوچک روستای سن ژوئن Ozolotepec و گفت: یک سوم درگذشت و در شرایط او توضیح نمی دهد.

فدرال دفاع مدنی مقامات گزارش دو مرگ و میر بیشتر: یک کارگر در دولتی شرکت نفت پمکس سقوط به مرگ خود را از پالایشگاه ساختار و یک مرد مرده در, Oaxaca روستای سن آگوستین Amatengo زمانی که یک دیوار بر روی او سقوط کرد.

پمکس همچنین گفت: این زمین لرزه باعث آتش سوزی در پالایشگاه خود در سواحل اقیانوس آرام در شهر سالینا کروز نسبتا نزدیکی مرکز. آن گفت: یکی از کارگران مجروح شد و شعله های آتش به سرعت خاموش. کلیساها پل ها و بزرگراه ها نیز دچار آسیب در طول زلزله.

Obrador از این گفته شده بود بیش از 140 پس لرزه بسیاری از آنها کوچک است.

لرزه ای آلارم به صدا در اواسط صبح با به اندازه کافی هشدار دهنده برای ساکنان برای خروج از ساختمان. قدرت زدم شد به برخی از مناطق.

هلیکوپتر پرواز بر فراز مرکز شهر مکزیکو سیتی و گشت های پلیس صدا خود را sirens.

گروه از مردم هنوز جات اطراف در نزدیکی در خیابان ها و پیاده رو در برخی از محلات پایتخت حدود یک ساعت پس از زلزله. بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک های گذشته با وجود درخواست از مقامات شهرداری برای آنها را به انجام این کار به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در داخل یک شهر مکزیک پادگان نظامی تبدیل به Covid-19 بیمارستان, پزشکی, کارکنان مناسب در تجهیزات حفاظتی سعی در آرام کردن اضطراب بیماران. قادر به تخلیه جداسازی مناطق بيماران نشسته اند در زیر پرتو بزرگ در بخش زنان را در حالی که یک پرستار سعی در آرام کردن یک داشتن یک حمله وحشت.

آمریکا بررسی زمین شناسی گفت: این زلزله در آمار 10.29 هستم (11.29 هستم شرقی) همراه مکزیک جنوبی ساحل اقیانوس آرام در عمق 16 کیلومتر (26 متر).

مرکز شد 7 مایل (12 متر) جنوب-جنوب غربی سانتا ماریا Zapotitlan در اوآخاکا دولت آن احساس می شد در گواتمالا و در سراسر جنوب و مرکز مکزیک.

در هواتولکو پشت گذاشته, ساحل, مقصد شناخته شده برای گشت و گذار و محافظت coves زلزله زدم کالاهای کردن قفسه ها و برخی از قلوه سنگ از ساختمان.

محلی رسانه های خبری گزارش آسیب به برخی از ساختمان ها در پایتخت ایالت اوآخاکا شهرستان. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها به دنبال آسیب.

USGS تخمین زده است که حدود 2 میلیون نفر احساس قوی یا متوسط تکان دادن و یکی دیگر از 49 میلیون و احساس ضعف و یا نور دادن.

این زلزله, آمار زلزله خیز منطقه که در آن چهار زیرزمینی صفحات تکتونیکی با هم آمده است.

در 35 سال گذشته شده اند وجود دارد حداقل هفت قدر 7 و یا بیشتر زمین لرزه کشته شدن حدود 10000 مردم — بسیاری از آنها در یک سال 1985 8.0 زلزله.

این پتانسیل را دارد که یک زلزله و باعث آسیب قابل توجهی ایالات متحده (US) زمین شناسی زلزله شناس پل ارل گفت. این منطقه قادر است و تا به حال بزرگتر زلزله در گذشته است.

وجود خواهد داشت پس لرزه ارل گفت. آن است که غیر منتظره به دیدن قدر 6 در این نقطه و یک شماره کوچکتر. این زلزله اتفاق افتاد که کوکوس صفحه است که به سمت جنوب غربی منطقه تضعیف تحت آمریکای شمالی صفحه ارل گفت.

تو تمام انواع صفحات و آنها در حال حرکت به سرعت ارل گفت. نکته مهم این است که چگونه سریع صفحات در حال حرکت نسبت به یکدیگر.

ما ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی سونامی تهدید با امواج سه تا 10 فوت بالاتر از سطح جزر و مد همراه بخش هایی از سواحل مکزیک. امواج کوچکتر شد و انتظار می رود از طریق آمریکای مرکزی پرو و اکوادور.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *