طراحی شده توسط ‘معجزه Coronavirus مواد مخدر از این کشور برداشته شده COVID-19 مستند! بررسی جزئیات

COVID-19, COVID-19 medicine, COVID-19 drug, coronavirus, coronavirus medicine, coronavirus drug, coronavirus vaccine, COVID-19 vaccine, coronavirus treatment, COVID-19 treatment, COVID-19 drug trial, COVID-19 vaccine trial, coronavirus drug trial, coronavirus vaccine trial, Madagascar, virus cure, lockdown, Antananarivo, herbal tea, Andry Rajoelina, novel coronavirus, coronavirus remedy, Baptised Covid-Organics, tonic, artemisia, malaria, herbs, herbal tea, herbal medicine, Madagascar Institute of Applied Research, IMRA, herbal brew, Indian Ocean Willy Ratovondrainy, Covid-Organics tea, Jean-Louis Rakotonandrasana, Dominique Rabefarihy, Covid-Organics, Ankazomanga, healthcare, immune system, Lova Ranoramoro, WHO, World Health Organization, COVID-19 medicine یک مرد خود بطری پر شده با عصاره گیاهی اعتقاد به محافظت از COVID-19 در آنتاناناریوو ماداگاسکار, دوشنبه, مارس 23 سال 2020 به عنوان مدرسه دوباره باز پس از بسته برای یک ماه با توجه coronavirus. دانش آموزان را مجبور به نوشیدن این عصاره به عنوان مدارس سر کلاس که در آن آنها در حال حاضر در حال نشسته به یک میز به جای دو برای اجتماعی فاصله. (حسن نیت ارائه میدهد: عکس از آسوشیتدپرس)

غیر مسلح ماداگاسکار سربازان رفت و درب به درب در پایتخت آنتاناناریوو به طور آهسته از ساشه محلی چای گیاهی تبلیغ توسط رئیس جمهور Andry Rajoelina به عنوان قدرتمند درمان در برابر رمان coronavirus.

تعمید Covid-آلی-fa های تونیک مشتق شده است از درمنه — یک گیاه با اثر ثابت در درمان مالاریا — به عنوان به خوبی به عنوان دیگر گیاهان بومی.

اخبار مرتبط

آن توسعه داده شده توسط ماداگاسکار موسسه تحقیقات کاربردی (IMRA) اما تست شده است در سطح بین المللی.

“این چای گیاهی را می دهد نتایج در هفت روز” Rajoelina اعلام کرد در راه اندازی رسمی آن در روز سه شنبه.

“ما می توانیم تغییر تاریخ کل جهان,” او گفت: پس از سقوط یک دوز. “دو نفر در حال حاضر درمان شده با این درمان است.”

جریان اصلی دانشمندان هشدار داده اند خطر بالقوه از تست نشده گیاهی brews.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده برای coronavirus نیز آلوده کرده است که حداقل 121 نفر در ماداگاسکار و بیش از 2.6 میلیون نفر در سراسر جهان است.

در عین حال مقامات نظامی در اقیانوس هند کشور جزیره ای می گویند تزریق خواهد بود بهتر از هیچ چیز است.

“آن را تقویت ایمنی,” گفت: دکتر سرهنگ ویلی Ratovondrainy در تلویزیون دولتی به عنوان سربازان راه اندازی یک توزیع جرم انتخاباتی است.

در جفت سربازان به دنبال مردم از طریق آنتاناناریوو را تنگ کوچه به خانه های خود.
“صبح به خیر ما در اینجا به توزیع Covid-آلی-fa چای” یکی از آنها گفت.

Jean-Louis Rakotonandrasana سپاسگزاری پذیرفته بسته رایگان از گیاهان.

“ما مشتاق به سعی کنید این تزریق از آنجایی که ما دیدم جمهور Rajoelina نوشیدن آن در تلویزیون” 58 ساله گفت.

بسیاری از ماداگاسکار 26 میلیون نفر زندگی می کنند در فقر با دسترسی محدود به بهداشت و درمان و به طور منظم چای های گیاهی برای انواع بیماری های شایع.

“من فکر می کنم آن را بزرگ گفت:” دومینیک Rabefarihy محکم یک ساشه از Covid-آلی فقیر Ankazomanga محله است.

“این من اطمینان داد که سربازان در حال تماشای برای من سلامت خانواده و امنیت” خانه دار گفت.

ماداگاسکار مستقر ارتش در ماه گذشته برای کمک به اجرای یک مستند در آن سه اصلی شهرستانها برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

سربازان که راه اندازی بلوک های جاده و خیابان ها گشت می زدند در حال حاضر مطمئن شوید که همه دریافت یک ساشه از تزریق و راهنمای استفاده از.

“یکی از تزریق می رود به چهار لیتر آب” گفت: Rabefarihy تکرار دستورالعمل. “دو فنجان در روز برای بزرگسالان, یک فنجان برای کودکان, هیچ چیز برای زنان باردار است.” ماداگاسکار coronavirus موارد نسبتا پایین باقی می ماند و شده اند وجود دارد هیچ ثبت مرگ و میر تا کنون.

اما این کشور شکننده سیستم بهداشت و درمان را به راحتی غرق می شود با افزایش موارد و مقامات بانکی در پیشگیری است.

هدف آنها این است که به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این ویروس و تقویت افراد سیستم ایمنی بدن.

“ما به شدت توصیه می شود مصرف این گیاه مبتنی بر تزریق” ریاست جمهوری گفت: دولت سر Lova Ranoramoro.

Covid-آلی را برای توزیع در سراسر این جزیره با تمرکز ویژه در بدترین متاثر از شهرستانها از آنتاناناریوو فیانارانسوا و Toamasina.

ثابت مجموعه نقاط را نیز راه اندازی شده است در پایتخت.

نادیده گرفتن اجتماعی فاصله نشانه های یک جمعیت جمع آوری شده در اطراف یک کیوسک پوشش برای به اصطلاح “معجزه نوشیدنی” بودن decanted به بازیافت آب و نوشابه و بطری های پلاستیکی.

“در اینجا آماده برای نوشیدن مایع نسخه در دسترس است برای همه” گفت: شهرداری نماینده های سقف های سبز Rafanomezantsoa.

“تا زمانی که WHO (سازمان بهداشت جهانی) قادر به ارائه هر گونه دارو برای درمان این بیماری من اعتماد رئیس جمهور Andry Rajoelina پیشنهاد درمان گفت:” ژان پل Rakotozafy, 72, به عنوان او در صف ،

این است که هشدار در برابر تست نشده صفحه اصلی درمان.

“در حالی که برخی از غربی و سنتی و یا درمان های خانگی ممکن است ارائه راحتی و کاهش علائم COVID-19 وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که طب کنونی می تواند به جلوگیری و یا درمان بیماری” آن گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه کرد.

آن اضافه شده است که وجود دارد “چند در حال انجام آزمایش های بالینی” از هر دو غربی و داروهای سنتی.

وطنی “درمان” راه اندازی شد به عنوان سلول اقدامات بودند به تدریج برداشته. رئیس جمهور گفت: این مستند کاسته شد چرا که یک “راه حل در برابر کروناویروس” پیدا کرده اند.

حمل و نقل عمومی از سر گرفته و در آنتاناناریوو در روز دوشنبه و مدارس دوباره باز روز چهارشنبه.
برخی از کودکان داده شد یک فنجان Covid-آلی در کلاس.

“البته هر یک از والدین است رایگان خود را اجازه می دهد کودک خود را به آن گفت:” کابینه رئیس Ranoramoro. “در حال حاضر هیچ کس اعتراض.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net