Powerade برجسته چگونه #PowerHasNoGender هر چند آن آخرین کمپین

The digital campaign brings into limelight the fact that the power to dream big, train hard to achieve those dreams has no gender.دیجیتال کمپین به ارمغان می آورد به محل موردتوجه وتماشای عموم واقعیت این است که قدرت به رویای بزرگ, آموزش سخت برای رسیدن به آن رویاها هیچ جنسیتی.

رسمی آشامیدنی شریک ICC T20 جام جهانی فوتبال زنان Powerade راه اندازی آخرین کمپین برجسته #PowerHasNoGender. دیجیتال کمپین به ارمغان می آورد به محل موردتوجه وتماشای عموم واقعیت این است که قدرت به رویای بزرگ, آموزش سخت برای رسیدن به آن رویاها هیچ جنسیتی. با این کمپین با نام تجاری با هدف کمک به زنانی که رویای به نمایندگی از هند در زنان جام جهانی کریکت. با نام تجاری kickstarter مبارزه با Jemimah Rodrigues و Powerade با نام تجاری سفیر MS Dhoni اصرار زنان به قدرت از طریق و هرگز در رویاهای خود را.

راه اندازی شده توسط کوکا کولا در هند در طول جام جهانی کریکت 2019 در #PowerHasNoGender کمپین پشتیبانی می شود در زمین حضور از ورزش این نوشیدنی جایی که زنان و اطفال نشان داده خواهد شد مصرف Powerade در آموزش و مسابقات. علاوه بر این Rodrigues کار خواهد کرد به عنوان یک علاقه مندان از طریق یک سری از دیجیتال فیلم.

اخبار مرتبط

با توجه به Anoop منهر مدیر-کشورهای در حال ظهور, دسته, Coca-Cola, هند, #PowerHasNoGender یک قدرت بسته بندی کمپین که تصریح میکند که قدرت فردی است که دارایی آن را بر اساس جنسيت و آن فرد شجاعت است که همواره یک فرد برای رسیدن به موفقیت بزرگ است.

#PowerHasNoGender جشن زن جوان کریکت بازیکنان قرار دادن در ساعت از عمل هر روز در آکادمی ها و زمینه های سراسر کشور Jemimah Rodrigues, هند کریکت اعلام کرد.

پس از آن ورود مجدد در سال 1993 کوکا کولا تا به معرفی یک میزبان از آشامیدنی محصولات مانند کوکا کولا Coca-Cola Zero, رژیم غذایی کک Thums تا Thums تا متهم, در میان دیگران. با کمک خود را بسته بندی مایعات جایگزین تسهیلات و دیگر بسته بندی مایعات جایگزین شرکای این شرکت قوی در شبکه توزیع با بیش از 2.6 میلیون خروجی خرده فروشی تاچ پونت. Powerade یک نام تجاری جهانی از شرکت کوکا کولا را عمیقا آبرسانی و سوخت ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام. Powerade است 2 میلیارد دلار فروش سالانه و در دسترس است در بیش از 80 کشور در سراسر جهان است.

دفعات بازدید: همچنین: ساعتچی انتشار کیسه Harappa آموزش و پرورش خلاق و ارتباطات دستور

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>