قدرت خرید از طریق ارز توسط توزیع آب و برق و بازده قابل توجهی پس انداز: IEX

هند بورس انرژی (IEX) یک انرژی پلت فرم تجارت اعلام کرده است که در آن شاهد افزایش فعالیت در بورس و توزیع آب و برق در سراسر هند از Covid ناشی از مستند در 25 مارس.

در حالی که اوج تقاضا کاهش یافته و تقریبا 25 درصد ارز شاهد فروش بالا سمت نقدینگی است که تقریبا در 2.7 برابر طرف تقاضا است که کمک به نگه داشتن قیمت در بازار تحت بررسی کنید.

متوسط قیمت در IEX روز پیش بازار شده است به عنوان کم به عنوان ₹2.36 هر واحد در ماه مارس 24 مارس 20.

قدرت, تهیه توزیع آب و برق از آندرا پرادش, Telangana, Tamil Nadu, Maharashtra, Gujarat, Uttar Pradesh, بیهار و پنجاب افزایش یافته است و بیش از چند هفته گذشته با توجه به قدرت کافی در دسترس بودن و قیمت های جذاب.

“توزیع آب و برق در حال ملاقات خود را تقاضای فصلی به عنوان به خوبی به عنوان جایگزین خود را گران نسل با هزینه کم قدرت موجود در بورس در نتیجه بهینه سازی تامین هزینه ها و صرفه جویی قابل توجهی. جنوبی و غربی توزیع ابزار می تواند به صورت جداگانه ذخیره بیش از ₹50 کرور پس از مستند توسط پله تا خرید از طریق بورس. این طوری مربوطه در یک زمان مثل این که شرکت های توزیع دارای دو نقش تهیه 24×7 تغذیه بدون وقفه و همچنین حفظ خوب مالی نقدینگی” راجیو Srivastava, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت IEX در بیانیه ای گفت:.

“به منظور تسهیل در صنعت و تجارت به گزاف گویی های دولت های ایالتی و تنظیم کننده می خواست به در نظر گرفتن معافیت از هزینه دسترسی و سهولت دیگر محدودیت” Srivastava گفت.

IEX اطمینان 24×7 دسترسی به پلت فرم آن با انعطاف پذیری تجاری در 15 دقیقه معامله بلوک. این اجازه می دهد تا خریداران برای تهیه برق برای دیدار با نوسان تقاضا در طول زمان های مختلف بلوک در یک روز و اطمینان از 24×7 قدرت به مصرف کنندگان است.

AP Discoms ادامه به هزینه های بالای خود را به منابع قدرت در ماه آوریل در حالی که تمام هزینه های بالای منابع متعارف تحت رزرو تعطیل.

تمام ایستگاه های حرارتی خواسته به سهام زغال سنگ برای پاسخگویی به این ضرورت است. دولت Discoms را نجات داد در مورد ₹132 کرور روپیه در ماه آوریل با خرید برق از بورس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de