قدرت و زغال سنگ و انرژی های تجدید پذیر معاف از مستند

روزانه تقاضای برق در کشور کاهش یافته تیز 21 درصد از مارس 16.

دولت معاف جنبش از پرسنل و تجهیزات مربوط به تولید برق و انتقال از کشور-شبکه مستند. با توجه به جدا اطلاعیه منتشر شده توسط اتحادیه وزارتخانه از قدرت و انرژی های تجدید پذیر, معافیت اعطا شده است از بخش “144 سراسر کشور مستند و یا هر گونه دیگر چنین محدودیت” برای فعال کردن نیروی انسانی لازم و اطمینان از بدون وقفه عملیات ایستگاه های تولید و انتقال برق شبکه.

وزارت ذغال سنگ صادر کرد, مشابه, اطلاع رسانی در مارس 23, اما استخراج از معادن زغال سنگ عملیات تا به حال با آن مواجه وقفه در برخی از نقاط کشور حتی پس از آن. برای جلوگیری از چنین مسائلی وزارت امور روز چهارشنبه با صدور یک ضمیمه به آن زودتر سفارش در مستند تحت مدیریت بحران عمل می کنند و روشن است که استخراج از معادن زغال سنگ و عملیات مرتبط معاف از جمله محدودیت.

اخبار مرتبط

به نفع آن قدرت غیر مصرف کنندگان زغال سنگ هند (CIL) درخواست راه آهن برای تاخیر در بارگیری با چنگک جمع کردن برای غیر مصرف کنندگان قدرت خود را بدون تخلیه سیستم های داخل گیاهان خود را. CIL نیز تمدید تاریخ پرداخت موفق مناقصه خرید از طریق e-مزایده. همچنین گفته می شود تغییر زمان e-مزایده های برنامه ریزی شده در طول مستند دوره است.

همه تحت ساخت و ساز پروژه های انرژی تجدیدپذیر خواهد بود اجازه فرمت هم با توجه به دوره مستند و زمان مورد نیاز برای remobilisation از نیروی کار Aanand Kumar, منشی, وزارت جدید و انرژی های تجدید پذیر (MNRE) گفت: در توییتر.

این MNRE در 20 مارس اعلام کرده بود که “تاخیر در حساب از اختلال در زنجیره تامین با توجه به گسترش coronavirus در چین و یا هر کشور دیگری” دیده می شود به عنوان یک نیروی majeure رویداد. پروژه توسعه دهندگان نمی خواهد که به پرداخت هر گونه مجازات برای گم شده راه اندازی مهلت اگر آنها می تواند ثابت کند که محموله رو با تاخیر جهانی محدودیت در حمل و نقل حرکات ناشی از Covid-19.

یک فورس ماژور به معنی فوق العاده ای رویدادها یا شرایط فراتر از کنترل انسان. “شروع مجدد عرضه زنجیره ای برای مواد و بسیج نیروی انسانی خواهد بود یک بار مصرف و امر هنگامی که جهان می شود روی پای خود و یک پتو فرمت از 6 ماه برای تمام زیر ساخت و ساز پروژه های انرژی تجدیدپذیر خواهد شد یک راه طولانی در حمایت از این صنعت از تاثیر نامطلوب این بیماری همه گیر” Sumant سینها, CMD, تجدید قدرت گفت.

استقبال از معافیت خورشیدی گیاهان Puneet Goyal از بنیانگذاران SunAlpha انرژی گفت: “این گیاهان تغذیه حتی در شرایطی که نیروگاه معمولی مانند زغال سنگ و گاز طبیعی ممکن است قادر به کار با توجه به تدارکات محدودیت.”

روزانه تقاضای برق در کشور کاهش یافته تیز 21 درصد از مارس 16 با برق مورد نیاز در 25 مارس بودن تنها 2,777 میلیون واحد (MU) به عنوان بسیاری از نقاط کشور تحت shutdown. استفاده از قدرت در مارس 16 بود 3,507 MU.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>