پوپولیستی تهمت 2016 دامپزشکان می گویند کمپین قطع از GOP پایه

لایحه Stepien انتصاب به رهبری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای فلسطینی را به هم زده و اعتراض در میان متحدان رئیس جمهور که مشاهده Stepien به عنوان یک خارجی و شکل استقرار ناقص و بحباله نکاح در اوردن, به امریکا, برای اولین بار بوده است.

“البته ما را به جای اول-در’ فارغ التحصیلان گروه دریافت درمان ترجیحی در گروههای” گفت: یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 جانباز صحبت در مورد اخیر انتصاب بعد از آن 2016 ورود به پیوستن به این کمپین در نقش های ارشد. فعالان گفتند که انتظار می رود او را به رسم سنتی ایران با کارکنان.

با صراحت بیشتری رادیو میزبان مشاوره و عضو هیئت مدیره از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 جان Fredericks تشبیه Stepien به نوعی از حزب جمهوری خواه بیشتر تمایل به کار برای بهداشت ، میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه که رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه این سال است. “رامنی 2.0 یا کریستی 7.0,” Fredericks کنایه آمیز در یک شنبه شب پیام زیر Stepien انتصاب.

“بیل Stepien ملی شد زمینه مدیر در سال 2016 تهمت مبارزات انتخاباتی و مسئول تبدیل کردن جمهوریخواه پایه برای رای دادن به رئیس جمهور تهمت” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh. “بیش از چهار سال گذشته او را حفظ کرده است که مخاطب هر دو در کاخ سفید و در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. بیل می داند که خواه پایه و می داند که چگونه برای برنده شدن در انتخابات.”

اما در چشم برخی از dyed-in-the-wool “Trumpers,” Stepien است به عنوان یک کمال خودی. او موفق هر دو از کریس کریستی مبارزات برای فرماندار نیوجرسی ملی شد زمینه مدیر رودی جولیانی و سپس جان مک کین در سال 2008 ریاست جمهوری مناقصه و نیوهمپشایر مدیر سیاسی در جمهوری جورج دبلیو بوش در سال 2004 در مبارزات انتخاباتی.

و او نزدیک به رئیس جمهور son-in-law, Jared کوشنر که آنها را به عنوان یک تاثیر منفی بر مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا برای اولین بار سیاست های هل دادن چنین اقداماتی به عنوان عدالت کیفری اصلاحات با اولین مرحله عمل و یا تضعیف تهمت مهاجرت کردند.

“هر کسی تماس لایحه ایجاد شکل نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد” کوری Lewandowski که موفق مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 در طول مقدماتی و به عنوان یک مشاور ارشد سال 2020 تلاش گفت: واشنگتن آزما. “او یک جنبش ، باید وجود داشته باشد هیچ کس سوال تعهد خود را به این کمپین و یا bonafides,” Lewandowski گفت: ستایش Stepien به عنوان “فوق العاده با تدبیر.” وی افزود: “بیل من 100% پشتیبانی می کند.”

Fredericks نشان داد او می خواهم برای دیدن بیشتر از متحدان مانند Lewandowski که صحبت می کنند به “deplorables” که منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 ایفای ارشد نقش رهبری در مبارزه است.

“کوری می داند که چگونه برای رسیدن به پایه و او می داند چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن متصل با مردم احتمالا بهتر از هر کسی در امریکا دیگر از استیو Bannon,” Fredericks گفت. “کوری می داند که چگونه برای رسیدن به ‘deplorables.'”

Fredericks نیز با تمجید معاون سابق مدیر کمپین دیوید Bossie که او گفت: “درک مدیریت از این کمپین. او یک سابقه.”

“آیا او می دانم که این پایه بهتر از برخی از دیگران است ؟ بدون او نمی گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن جهانی خودی از Stepien. “اگر شما در حال رفتن به او را در برابر کوری Lewandowski — البته که نه. اما آنها به دریافت بیش از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چادر بزرگتر است در حال حاضر این فرد گفت. “رئیس جمهور فراتر از فراتر از پایه های اصلی 2016. رئیس جمهور به او اعتماد دارد. از همه مهمتر رئیس جمهور او را برداشت.”

زمان منصوب شد یکشنبه, جایگزین براد Parscale به عنوان کمپین مدیر Stepien در حال صرف بیش از یک ماه مصرف در افزایش مسئولیت گفت: ایران مشاور با روابط به دولت.

این افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, زمانی که رئیس جمهور صحبت می کرد به مراتب کوچکتر جمعیت از مبارزات انتخاباتی آگهی بود.

منابع گفت: واشنگتن آزما که Parscale ایران شد و در ابتدا انتظار می رود در اطراف جولای 4, قبل از آن به تعویق افتاد تلاش تهمت خانواده متحدان. “همین جونیور و لارا تهمت مانند براد گفت:” یک ایران مشاور با مدیریت روابط. “جارد می خواستم او را.”

با Stepien مسئول عملیات امیدواریم که برای دیدن تغییرات قابل اندازه گیری در نحوه اجرای کمپین است پوشا از حصول اطمینان از استخدام در صحیح نقش به اینکه آیا آنها منابع کافی برای انجام شغل خود را.

“Stepien درک مبارزه تا خاصی وجود دارد نهادی چیز تا آنجا که به مبارزات انتخاباتی خواهد شد که من فکر می کنم گام خواهد شد اما سوال این است که آیا او منجر شود پیام و یا آجیل و پیچ و مهره?” یک توافق مشاور گفت. “شما نیاز مردم مانند Bossie و برخی از این جنبش محافظه کاران واقعا رهبری پیام رو به جلو است.”

دیگر فعالان نمایش پیام به عنوان رئیس جمهور دامنه و جای نگرانی در مورد گرفتن رای دادن.

“خط پایین این است برای رفتن به اینکه آیا یا نه زیرساخت است که در جای خود می تواند درست و در زمان انجام دوره اصلاحات در نوسان متحده” یک عمل گفت.

“کمپین یک بازی اعداد پس گرفتن رای خط پایین است.”

جوئل Gehrke کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de