Pompeo آغاز می شود 2024 پیشنهاد ریاست جمهوری با حضور در آیووا

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به رهبری بازگشت به آیووا جمعه بلبرینگ های جدید حقوق بشر گزارش می دهند که می تواند به پیشرفت او را پایین جاده به یک 2024 ریاست جمهوری مدعی.

“رویکرد ما به دولت تساوی که آموزش زیبا از فصل اول کتاب پیدایش که همه انسان ها ساخته شده در تصویر خدا” گفت: خانواده رهبری در اجلاس سران در Des Moines. “در حال حاضر 4 نفر از 5 نفر در سراسر جهان لذت نمی, آزادی مذهبی, و ما در حال مبارزه با دندان و ناخن را تغییر دهد.”

Pompeo است را رد کرد و حدس و گمان که او به نگه داشتن هر گونه انتخابات ریاست جمهوری, آتش سوزی, سوزاندن, اما این دیدار, علامت دوم خود را با سفر به ایالت آیوا پس از مصرف بیش از عنوان های برتر کشور بیفزاید. Pompeo دفاع می کرد چنین غیر معمول سفر به عنوان یک عمل مشروع از دیپلماسی عمومی اما زیارت جمعه سنتی است یکی برای انتخابات ریاست جمهوری جزوات به دنبال برکت دولت مسیحی محافظه کاران است.

“او تا حد زیادی ناشناخته به مردم آیووا نمایندگان شان گفت:” استیو Deace یک آیووا مبتنی بر میزبان نشان می دهد رادیو و جمهوریخواه در مبارزات انتخاباتی عمل. “من فکر نمی کنم آن را خیلی زود در همه او را به اینجا و ایجاد یک حضور.”

ظاهر نیز کمک می کند تا با سایه اولیه برای حمایت از برجسته محلی محافظه کاران مانند خانواده رهبر, مدیر اجرایی باب Vander Plaats. Pompeo “می خواهد باب برای 2024,” جمهوری, مبارزات انتخاباتی مشاور نزدیک به دولت گفت: با توجه Vander Plaats حمایت اخیر پیروز از آیووا جمهوری قفقاز. “باب اسفنجی kingmaker آیووا.”

Pompeo مدعی است که چنین سفرهای مشروع ورزش در دیپلماسی عمومی فراهم آوردن یک فرصت را به مشتری جلب کردن دولت در وزارت کار در حالی که تجمع حمایت داخلی برای آمریکا اولویت های سیاست خارجی. او انجام داده رویدادهای عمومی در کانزاس و تگزاس و فلوریدا در سال های اخیر است.

“من ساخته شده آن را یکی از ماموریت ها به سفر در سراسر امریکا برای برجسته کردن کار بزرگ است که ما در حال انجام” Pompeo روز جمعه گفت در خانواده رهبر نشست. “ما اعدام یک سیاست خارجی است که خانواده های آمریکایی در Des Moines و دوبوک و در نیمکت راحتی می توانید باور. این یک طرفدار امنیت ملی و سیاست خارجی متمرکز در امریکا است. این یک طرفدار آزادی مذهبی در سیاست خارجی. و آن را 100 ٪ نرم افزار-زندگی سیاست خارجی است.”

رهبران محلی و ملی ناظران در تلاش برای به یاد بیاورید قبلی وزرای امور خارجه در سفر به اين مهم ریاست جمهوری در میدان نبرد در حالی که در دفتر و Pompeo می داند که هر سیاستمدار ملی که بازديد آیووا به ارمغان بیاورد ریاست جمهوری گمانه زنی ها با او.

“این فقط مخاطبان وجود دارد که رفتن او را بشنوند — این است که شنیده می شود به طور گسترده تر در میان پروتستان های انجیلی,” شورای پژوهش خانواده تونی پرکینز گفت.

Pompeo ممکن است به دنبال ادعای گوشته از ایران با رهبری رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن برگ ، Pompeo را حفظ کرده است و یک رابطه بسیار نزدیک با تهمت ها رو با جلسات مکرر — در طول تصدی خود به عنوان مدیر سازمان سیا اغلب او را به تهمت روزانه هوش توجیهی — و یک استعداد برای شکل دادن به رئیس جمهور اغلب تشکیل نشده سیاست خارجی بدون ظاهری به تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن.

“حمایت خود را از رئیس جمهور وفاداری خود را به رئیس جمهور و شجاعت خود را در چگونه او را گرفته در چین در دفاع از آزادی بین المللی مذهبی, کسانی که چیزهایی که طنین,” پرکینز گفت.

او آمار کسانی که تم در سخنرانی خود روز شنبه با اعلام این که “خدا است که در واقع خدا از حقیقت” و با استفاده از این اصل به عنوان یک لنگر برای فسخ حزب کمونیست چین. “ما در حال گفتن حقیقت هر روز که در آن coronavirus را از آمد و کمونیست ها’ پوشش که virus.”

Pompeo استفاده کرده است نمایش وفاداری به حفظ نفوذ با مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته ناظران متعدد. برخی از کسانی که در تصمیم گیری های چنین به عنوان مشارکت عمومی در امضای قرارداد صلح با طالبان ممکن است او را ترک کند و آسیب پذیر به حملات از آینده نگر جمهوری خواه ریاست جمهوری رقبا.

“است که یک مورد در نقطه Pompeo ساخت سیاسی محاسبه باقی مانده وزیر امور خارجه باقی مانده در مغلوب ساختن پیشی جستن را زینت های خوب در این صورت احتمالا آنچه که او شخصا فکر می کنم” در مورد معامله با توجه به سابق کاخ سفید رسمی. رسمی اشاره کرد Pompeo بود “در یک عکس با طالبان که به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر او بعد از آن.”

از سوی دیگر Pompeo نیز ممکن است نمیفهمد چگونه به ترجمه خود را در سیاست خارجی کار را به یک سیاسی داخلی پلت فرم است که می تواند با طنین انجیلی رای دهندگان که او بهترین شانس تحکیم به یک پایه برای 2024.

“این نشان می دهد ارتباط بین داخلی و خارجی” پرکینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر